PUBG Mobile'de Sezon 13 Royale Pass nasıl ücretsiz alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’de Sezon 13 Royale Pass nasıl ücretsiz alınır?

pubg mobile'de sezon 13 royale pass nasıl ücretsiz alınır?Pin

PUBG Mobile’de Sezon 13 Royale Pass nasıl ücretsiz alınır?

  • İşte 13 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan PUBG Mobil Sezon 13 Royale Pass’ı ücretsiz almanın birkaç yolu.
  • Elite Upgrade Royale Pass’ın yaklaşık 600 UC’ye ve Elite Upgrade Plus’ın 1800 UC’ye mal olması bekleniyor.

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass yakında oyunda olacak. PUBG Mobil Sezon 12, 11 Mayıs 2020’de sona erecek ve 13. Sezon, 13 Mayıs 2020’de Hindistan’da piyasaya sürülecek . PUBG Mobile’ın her sezonunda olduğu gibi Sezon 13, Elite Pass’in iki versiyonunu sunacak.

Elite Upgrade Royale Pass’in yaklaşık 600 UC‘ye mal olması bekleniyor ve Elite Upgrade Plus Royale Pass yaklaşık 1800 UC gerektiriyor. PUBG Mobile’daki UC parasının maliyeti çok olabilir ve bu nedenle, PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass’ı ücretsiz almanın bazı yasal yöntemleri aşağıda listelenmiştir.

Ücretsiz PUBG Mobil Sezon 13 Royale Pass nasıl Alınır!

pubg mobile'de sezon 13 royale pass nasıl ücretsiz alınır?Pin

1 Eşantiyon

Kitlesine ücretsiz Elite Royale Pass’ları veren bir çok PUBG Mobil flamalar veya YouTuber var. Oyuncular hediyelere katılmak zorunda kalacaklar ve şanslılarsa PUBG Mobile Season 13 Royale Pass’i ücretsiz olarak alacaklar.

Vapurlarla birlikte, PUBG Mobile, Sezon 12 Royale Geçidi’nde olduğu gibi bazen ücretsiz hediye veriyor.

pubg mobile'de sezon 13 royale pass nasıl ücretsiz alınır?Pin

2.Elite Royale Geçidi

Bu, PUBG Mobile’da UC’yi ücretsiz almanın en iyi yoludur . Elite Royale Pass, Royale Pass (RP) görev ödülleri olarak toplam 600 UC sunuyor. Oyuncuların Elite Royale Pass’i sadece bir kez satın almaları ve ardından RP görevlerini tamamlamaları gerekecek. Elite Royale Pass sadece 600 UC‘ye mal oluyor ve oyuncular Royale Pass için ödedikleri tutarı kolayca geri alabiliyorlar.

pubg mobile'de sezon 13 royale pass nasıl ücretsiz alınır?Pin

3 Ücretsiz UC Uygulamaları

Oyunculara ücretsiz UC veren birçok uygulama var. Tüm oyuncuların yapması gereken ücretsiz UC kullanmak için uygulamayı yüklemek ve verilen görevleri tamamlamaktır. Sezon 13 Royale Geçidi’ni satın almak için kullandığınız ücretsiz UC’yi kullanabilirsiniz.

Yeni Sezon 13 , silahları çekme ve kılıflama hızını artırmak olan yepyeni bir erkek karakter Andy’yi getirecek . Bununla birlikte, Power Ranger Efsanevi Kıyafeti, Vektör Görünümü, dört yeni ifade ve çok daha fazlasını getirecek.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın