PUBG Mobile'dan Süper Yeni Bir Etkinlik! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’dan Süper Yeni Bir Etkinlik!

PUBG Mobile’dan Yeni Bir Etkinlik!

PUBG Mobile‘dan Spring Party Adı altında yeni bir Etkinlik başlayacak yarın bu yeni Etkinlikle yeni yıl temalı ürünler ve bazı özel ödüller kazanma şansınız olacak. Oyuncular maçlara girdiğinde onları kalıcı olarak ödüllendirecek olan Lantern Malzeme paketlerini bulacaklar. Ancak ödüle ulaşmak çok da kolay olmayacak.

Ödüle ulaşmak için oyunculardan bazı görevleri tamamlaması isteniyor. Bu görevleri olabildiğince hızlı tamamlamak gerekeceğinden, arkadaşlarınızla alışveriş yapmaya ve bolca eşleşmeye girmeye hazır olmanız gerekiyor. Ödülle ulaştığınızda ise nadir eşyalar veya küçük bir servet sizi bekliyor olacak.

Etkinlik tek bir isim altında açıklansa da aslında birkaç mini etkinlikten oluşuyor. Başlangıç adasında havai fişek gösterisi yapmak bu etkinliklerden biri olacak. Ayrıca 17 ocak ve 2 şubat tarihleri arasında her gün ayrı bir ödül kazanacaksınız. Toplam yedi gün giriş yaptığınızda da Golden AKM sizin olacak.

Ayrıca bu etkinlik süresince fener yapmak için malzemeler toplayabileceksiniz. Klasik maçlarda maksimum 10 tane fener malzemesi elde etme şansına sahipsiniz. Fener yapmak için beş farklı türdeki malzemeden gerekli miktarda toplamanız gerekiyor. Fazla olan malzemeler daha sonrasında BP’ye dönüştürülebilir veya diğer oyuncularla ticareti yapılabilir.

PUBG Mobile bu etkinlik kapsamında ayrıca AirPods ve Play Store’da kullanılabilecek bakiyeler gibi fiziki ürünlere sahip olma şansı da sunuyor. Bu etkinlik yalnızca belirli sürelerde aktif olacak ve 30 dakika sürecek.

AirPods ödülü 50 kişiye, sanal bakiye ödülü de 1000 kişiye verilecek. Ödülü kazanan oyuncuların 28 Mart’tan önce müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek ödüllerini talep etmeleri gerekiyor.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın