PUBG Mobile'da hangi silah daha iyidir: AKM veya M762? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’da hangi silah daha iyidir: AKM veya M762?

pubg mobile'da hangi silah daha iyidir: akm veya m762?Pin

PUBG Mobile’da hangi silah daha iyidir: AKM veya M762?

  • PUBG Mobile’da AKM ve M762 silahları arasında birkaç farkın numaralandırılması.
  • Yeterli pratikle, her iki silah da müthiş silahlardır ve önemli yıkıcı potansiyele sahiptir.

Silahlar, PUBG Mobile’ın kullanıcılar arasında bu kadar popüler olmasının başlıca nedenlerinden biridir. M416, Beryl, AKM, SMG’ler ve Snipers gibi benzersiz silah kombinasyonu oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca, her silah için kullanılan farklı eklentiler vardır.

Oyundaki en popüler ve ölümcül silahlardan biri 7,62 mm’dir. 7.62 mm kullanan silahlar AKM, M762, MK-14 ve Kar-98 iken, bunlar arasında en çok tercih edilen Saldırı Tüfeği AKM ve M762’dir. Bununla birlikte, AKM ve M762’nin etkileri hakkında her zaman bir tartışma olmuştur. Bu notta, ikisi arasında daha iyi silah olan bir göz atalım.

AKM vs M762 – PUBG Mobile’da hangisi daha iyi:

pubg mobile'da hangi silah daha iyidir: akm veya m762?Pin

Her iki silahta da oldukça benzer ve 7.62 mm mermi kullanıyor. İkisi arasında sadece birkaç ince fark vardır. Farklılıklarının ayrıntılı bir numaralandırması aşağıdaki gibidir:

Hasar: AKM, Beryl M762’den çok daha fazla hasara sahiptir. AKM 49 hasar verirken M762’nin yıkıcı gücü 47’dir. 3-4 spreyli her iki silah da rakibin seviye 2’sini, hatta seviye 3 kaskını delebilir.

Geri tepme: AKM’nin M762’den daha yüksek geri tepmesi var. Bu yüzden orta menzilli çatışmalarda savaşmak söz konusu olduğunda AKM ile başa çıkmak zor. M762’nin geri tepmesini kontrol etmek daha rahattır. Beryl M762’nin geri tepmesini kontrol edebiliyorsanız, birincil silahınız olarak kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

pubg mobile'da hangi silah daha iyidir: akm veya m762?Pin

Ek: AKM’nin sadece üç ek yuvası var: namlu, dergi ve kapsam. M762’de AKM’den üçü de dahil olmak üzere dört tane var ve namlu altı bir ek var. AKM’de, bir dengeleyici yüksek geri tepmeyi kontrol etmek için daha iyi bir seçenektir. M762, bir kompansatör ile daha kararlı olacaktır, ancak buna gerek yoktur, çünkü daha iyi geri tepme kontrolü ve stabilitesi için Açı, Dikey ve diğer tutamaklar gibi ön tutamaklar kullanabilir.

Ateşleme Hızı: Her iki silah da tek bir ateş modunda inanılmaz derecede isabetlidir. AKM’nin sadece benzersiz bir yangın modu ve tam otomatik modu vardır. M762’nin üç ateşleme modu vardır: tam otomatik, tek ateş ve üç tur patlaması. AKM mermi başına daha fazla hasar verir ve uzun menziller için daha iyidir. AKM, M762’den çok daha yavaş çekim yapar ve M762’yi daha yüksek bir DPS’ye sahip olan yapar.

pubg mobile'da hangi silah daha iyidir: akm veya m762?Pin

Yukarıdaki karşılaştırma M762’yi AKM’den daha iyi bir seçim gibi gösteriyor. Bununla birlikte, AKM’de ustalaşabildiğinizde, sadece Groza veya Mk47 Mutant gücü ile karşılaştırılabilir. AKM tehlikeli bir silahtır. Ancak, ustalaşana kadar M762 daha iyi bir seçimdir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın