PUBG Mobile'da 4 Parmak Ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile’da 4 Parmak Ayarları!

pubg 4 parmak oynama resmiPin

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarları;

PUBG Mobilde profesyonel oyuncuların  yaygın olarak kullandığı bir tekniktir. 4 parmağınızı kullanmanız gereken teknik; 2 işaret parmağı ve 2 başparmak. Oyunu Android tabletinizde veya iPad’inizde oynamayı seviyorsanız, öğrenmeniz gereken bir teknikniktir.


PUBG Mobile için 4 parmak ayarı, aynı anda hareket edebildiğinizi, etrafa bakabildiğinizi, zıplayabildiğinizi ve tek bir noktadan ateş edebileceğinizi  birçok şeyi yapmanızı sağlar. İnanılmaz değil mi? Bu tekniği bilerek rakiplerinize göre rekabet avantajı elde edersiniz. Küçük boyutlu bir akıllı telefonda bu tekniği kullanmaya çalışabilirsiniz, Büyük ekranlı tablet ve telefonlar için dikkat çekici bir oynama tekniğidir.

Müthiş artı puanlarla, bu teknikte herkesin üstün olamayacağı bir dezavantaj var. Oyunu oynarken bunu öğrenmek ve uygulamak oldukça zor. Gözüksede Bunu yapmak için,çalışmanız gerekmedktedir.

İşte 4 Parmak  Kontrol Ayarlarını Eğitim Videosunu İzleyebilirsiniz;

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın