Pubg Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?

Oyun severler tarafından Pubg mobile yeni sezon ne zaman? diye araştırılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Çünkü Dünyanın önde gelen oyunlarından biri olmayı başaran Pubg Mobile ile artık heyecan dolu bir sezonun daha içerisinde yer almaya başlayacaksınız. Pubg mobile sezonunda yeni bir dönem oyuncuları beklerken ne zaman çıkacak olduğu ile ilgili olarak inceleme yapmaya başladığımız zaman mevcut sezon 19 Aralık itibariyle biterken hemen ardından yeni sezon başlamış olacak.

Pubg Yeni Sezon Ne Zaman Geliyor 2022?

Pubg, tüm dünyanın en sevilen oyunlarından biri olmayı başarıyor. Öyle ki son dönemde sadece erkeklerin değil kadınlarında ilgi alanına girmeyi başarmıştır. Pubg ile ilgili olarak oyun severler tarafından merak edilen konulardan biri yeni sezona ne zaman girecek olduğuna dair oluyor. Bilindiği üzere Pubg yeni sezona giriş yaptığı zaman 1 ay kadar kalmaktadır. Daha sonrasında oyuncuların karşısına bir başka sezonla çıkmaktadır. Aralık ayındaki sezonun bitmesi ile Ocak ayından itibaren oyun severler Pubg yeni sezon ile karşı karşıya kalmış olacak.

Pubg Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Sıfırlanacak?

 pubg mobile yeni sezon ne zamanPin
Pubg mobile yeni sezon ne zaman

Pubg mobil oyun bilindiği üzere 19 Eylül 2022 itibariyle sıfırlanmıştı. Biten bir sezonun ardından en sevilen mobil oyunun oyuncuların karşısına yeni sezon olarak çıkmış olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre en yeni heyecan dolu sezonlarıyla oyunculara da harika bir anlar yaşatmaktadır. Doğal olarak mobil oyunu çok fazla sevenler yeni sezonun çıkması için geri sayım başlatmış durumda diyebiliyoruz.

Pubg Yeni Sezonda Neler Olacak?

Mobil oyun severleri sabırsızlandırmayı sağlayacak ve aynı zamanda sürprizlerle dolu fırsatlar sizleri bekliyor. Buna göre Pubg yeni sezonda neler olacak? diyenleri şaşırtacak birbirinden heyecan dolu yenilikler geliyor. Bu sayede oyun severlerde kaldığı yerden heyecan dolu bölümleri keyif alarak oynama şansına sahip olacak.

Son yılların popüler bir oyunu olarak karşımıza çıkan Pubg her sezonda oyuncuların karşısına daha farklı bir yenilikle çıkmayı başarıyor. Hem Türkiye hem de Dünya genelinde büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmış olan Pubg Yeni sezonda neler olacak? oyuncuların sabırsızlıkla beklemesine neden oluyor.

Pubg Mobile Yeni Sezon Ne Zaman M5?

Pubg Mobile 24. sezonuyla mobil oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Buna göre PUBGmobile yeni sezon ne zaman M5? diyenler için 19 Kasım itibariyle oyuncuların karşısında olmaya başlayacak. Pubg mobile M5 yeni sezonunda:

*Yeni Silahlar

*Yeni görevler

*Desenler

Daha pek çok fazlası yer almaya başlamış olacak. Zira bu durumda oyun severlerde fazlasıyla memnun kalacak ve oyunu oynarken her zamanki gibi zamanlarını daha keyif dolu şekilde geçirmiş olacak.

Pubg Mobile M4 Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

Büyük ilgi duyulmayı başaran Pubg oyununda bir sezon biterken yeni bir sezon başlayacak. Buna göre Pubg Mobile M4 sezonu ne zaman bitiyor? diye mercek altına aldığımız zaman 18 Kasım itibariyle son bulmuş olacak. 18 Kasımda son bulması ile 19 Kasım’da Pubg mobile’nin yeni sezonu devreye girmiş olacak. Bu sayede oyun severlerde artık kaldığı yerden yeni sezondaki oyunları keyifle oynama şansına sahip olacak.

Yeni kıyafetler, silahlar ile oyunun heyecan kat sayısı daha da fazla şekilde Pubg mobile yeni sezon içerisine yer alacak. Sadece bununla sınırlı kalmayarak aynı zamanda Pubg  Mobile oyununda oyun severleri bekleyen çok büyük ödüllerin yer alacağını söyleyebiliriz. Yeni sezonu şimdiden sabırsızlıkla bekleyen oyuncular için yenilik dolu pek çok özel ayrıcalıklar sunulacak.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın