PUBG Mobile: Yeni Diamond Para Birimi hakkında bilmeniz gereken her şey! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Yeni Diamond Para Birimi hakkında bilmeniz gereken her şey!

pubg mobile: yeni diamond para birimi hakkında bilmeniz gereken her şey!Pin

PUBG Mobile: Yeni Diamond Para Birimi hakkında bilmeniz gereken her şey!

PUBG Mobile’ın piyasaya sürülmesinden bu yana , hepimiz oyunda UC Cash kullanımının farkındayız. Yine de, amacını hatırlamak için, UC Cash temel olarak PUBG Mobile’da kasaları açmak, silah skinlerini yükseltmek ve araçlarınızı yükseltmek için kullanılır. Ancak bunun dışında, Tencent oyunda sizi şaşırtacak yeni bir para birimi daha tanıttı

PUBG Mobile’ın şu anki 0.18.0 beta sürümünde , geliştiriciler oyuna çeşitli yeni özellikler eklediler ve bununla birlikte, testçiler de PUBG Mobile’da yeni bir Diamond para birimi buldular. Adı okuduktan sonra, oyuncuların çoğu karışacak ve akıllarında bir sürü soru ortaya çıkacaktır.

Bu son eklemenin ardından, bu makale PUBG Mobile’ın yeni Diamond para birimi hakkında, kullanımları ve nasıl toplanacağı ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi kapsayacaktır.

PUBG Mobile Diamond para birimine giriş

PUBG Mobile’daki elmaslar, çeşitli amaçlar için kullanılabilen yeni oyun içi para birimidir. PUBG Mobile 0.18.0 Beta güncellemesi yayınlandığında, bir grup test cihazı eğitim bölümünü oynarken ilk kez gördü. UC Cash’in aksine, elmaslar basit görevleri ve görevleri tamamlayarak ücretsiz olarak toplanabilir. Sağ üst köşede yer alan oyuncular, hesaplarındaki elmas sayısını görebilirler.

pubg mobile: yeni diamond para birimi hakkında bilmeniz gereken her şey!Pin

PUBG Mobile’da ücretsiz Diamonds Nasıl Alınır?

Oyuncuların oyunda ücretsiz elmasları toplamak için PUBG Mobile’da bir dizi görevi veya görevi tamamlamaları gerekir. Örneğin, 30x Elmas almak için Eğitim bölümünde en az 10 dakika kalın. Daha önce de belirtildiği gibi, onları ücretsiz olarak almak çok kolaydır ve oyuncular tek bir kova bile harcamadan istedikleri kadar kazanabilirler.

pubg mobile: yeni diamond para birimi hakkında bilmeniz gereken her şey!Pin

Şimdilik, oyuncular günlük görevler sekmesine giderek Eğitim sekmesinde görevlerin listesini görebilirler. Daha sonra, ilgili görevlerin tamamlanması üzerine belirli miktarda elmas verilecektir.

PUBG Mobile’da Diamonds’ın kullanımı nedir?

PUBG Mobile’daki elmaslar, sandığı açarken belirli eşyaları yasaklamak için kullanılabilir. Örneğin, klasik sandığın açılması sırasında on farklı eşya mevcut. 10 kişiden, kullanıcı envanterinde bulunan dört öğe var veya kutudan çıkmasını istemiyor.

Bu durumda, elmasların yardımıyla oyuncular sandığı açarken istenmeyen eşyalardan kaçınabilirler. Ancak, harcamak istediğiniz elmas sayısı da yasaklamak istediğiniz şeylerin sayısı ile artacaktır.

pubg mobile: yeni diamond para birimi hakkında bilmeniz gereken her şey!Pin

Yaklaşan PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi, oyunda birkaç yeni özellik ve mod getirecek. Bu içerir Miramar 2.0 Harita, Emniyet Scramble Modu ve diğer yeni eklemeler olacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın