Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Ücretsiz ‘UC’ Nasıl Alınır? [3 Yöntem]

pubg mobile ücretsiz 'uc' nasıl alınır? [3 yöntem]

PUBG Mobile Ücretsiz ‘UC’ Nasıl Alınır? [3 Yöntem]

Evet, PUBG Mobile artık akıllı telefonların en popüler oyunu haline geldi. Oyun hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Henüz oyunu oynamadıysanız, size bunun bir adadaki diğer 99 oyuncuyla birlikte düşeceğiniz bir battle royale oyunu olduğunu söyleyeyim.

Bu oyunu kazanmak için oyuncunun sonuna kadar hayatta kalması gerekiyor. Şimdiye kadar, PUBG Mobile’da en iyi ganimet konumu, en iyi silahlar vb. Gibi birçok püf noktası paylaştık. Bugün, PUBG Mobile Ücretsiz ‘UC’ Nasıl Alınır? tartışacağımız başka bir faydalı gönderi ile geri döndük.

PUBG Mobile’da ‘UC’ nedir?

UC veya Bilinmeyen Nakit, PUBG Mobile’da çeşitli öğeleri satın almak için gereken bir oyun para birimidir. UC ile birinci sınıf kıyafetler satın alabilecek, premium kasaları açabileceksiniz, royale geçişi vb.

pubg mobile ücretsiz 'uc' nasıl alınır? [3 yöntem]

Pek çok kullanıcı, PUBG Mobile’de nasıl ücretsiz UC edinileceği konusunda bize mesaj gönderdi. Peki, PUBG Mobile üzerinden ücretsiz UC alamazsınız, ancak bazı püf noktaları, onu PUBG Mobile UC’ye dönüştürmek için biraz para kazanmanıza izin verir.

PUBG Mobile’de ücretsiz UC nasıl alınır?

PUBG Mobile’da ücretsiz UC almak için GPT web sitelerini kullanmanız gerekir. GPT web siteleri, biraz para kazanmak için anketleri, teklifleri vb. Tamamlamanızı isteyen sitelerdir. Birkaç web sitesi, çeşitli basit görevler üzerinde çalışma fırsatı sunar ve biz bunları kullanacağız.

1. GrabPoints

pubg mobile ücretsiz 'uc' nasıl alınır? [3 yöntem]

2. Swagbucks

pubg mobile ücretsiz 'uc' nasıl alınır? [3 yöntem]

Bu, yukarıda listelenen GrabPoints’e oldukça benzer. Bu web sitesinde, site para birimi olan Swagbucks’ı almak için çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Daha sonra, kullanıcılar Swagbucks’ı e-ticaret web siteleri için hediye kartları veya kuponlar satın almak için kullanabilirler. Ancak, Google Play Hediye kartını almanın doğrudan bir seçeneği yoktur. Bu nedenle, kullanıcıların önce e-ticaret mağazasının kuponunu alması ve ardından Hediye kartını satın alması gerekir.

İlgili Makaleler

3. Google Opinion Reward

pubg mobile ücretsiz 'uc' nasıl alınır? [3 yöntem]

Bu, Google Play Kredisi kazanmak için hızlı anketleri yanıtlamanız gereken bir mobil uygulamadır. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve ‘Hangi logo en iyisidir’, ‘hangi tanıtım en caziptir’ vb. Gibi oldukça basit sorular sorar. Her anketi tamamlayarak kazandığınız para Google Play Kredisine yansıtılır. Dolayısıyla, Google Opinion Reward, PUBG Mobile UC satın almanıza yardımcı olabilecek en iyi uygulamalardan biridir.

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar:

Yukarıda paylaştığımız siteler ve uygulamalar, UC’yi yasal olarak satın almanıza yardımcı olacaktır. İnternette ‘UC Generator‘, ‘PUBG Mobile Mod Apk‘ gibi tuzaklar sağlayan birkaç başka web sitesi var. Sahte olma ihtimalleri nedeniyle bu tür web sitelerinden uzak durmanızı öneririz.

Yani, bu makale tamamen PUBG Mobile’de nasıl ücretsiz UC elde edeceğinizle ilgili. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Arkadaşlarınızla da paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu