PUBG Mobile ücretsiz 100K + Popülerlik nasıl alınır? İşte Cevabı!

pubg mobile ücretsiz 100k + popülerlik nasıl alınır? i̇şte cevabı!Pin

PUBG Mobile ücretsiz 100K + Popülerlik nasıl alınır? İşte Cevabı!

Birkaç ay önce tanıtılan PUBG Mobile’deki Popülerlik özelliği, her oyuncunun ücretsiz olarak istediği bir şeydir. Ne kadar çok popülerliğe sahip olursanız profiliniz o kadar iyi görünür.

Herkesin bildiği gibi, popülerlik sadece PUBG arkadaşları tarafından hediye edilir ve mağaza eylemi ile satın alınabilir. Ancak, herkes arkadaşlarına eşya hediye etmek için oyunda para harcamak istemez.

Bu nedenle, PUBG Mobile son zamanlarda PUBG Mobile oyuncuları için bir teklif sundu, bu sayede oyuncular istedikleri ölçüde ücretsiz popülerlik kazanabilirler. Bu hileyi kullanarak, oyuncular diğer oyuncuların önünde övünmek için günde 1 Lakh’a kadar popülerlik kazanabilirler.

Başlamak için aşağıda listelenmesi gereken bazı adımlar aşağıda verilmiştir:

PUBG Mobile hesabında ücretsiz popülerliği kullanma adımları:

1-PUBG Mobile kurtarma merkezi web sitesini açın .

2-İlk metin kutusuna karakter kimliğinizi girin.

3-Bu kodu UKUZBZGWF ikinci metin kutusuna kopyalayıp yapıştırın .

4-Doğrulama kodunu doldurun ve gönder düğmesine basın.

5-PUBG Mobile’daki posta bölümüne gidin ve ödülü kullanın.

Yukarıda belirtilen adımları izledikten sonra , forma girilen ilgili karakter kimliğine 2x Ateş Topu verilecektir. Bu Ateş Topları aracılığıyla, herhangi bir PUBG Mobile arkadaşınıza lobiye davet ederek 200 popülerlik hediye edebilirsiniz. Ayrıca, ekstra popülerlik elde etmek için TQIZBZ76F kodunu kullanın .

Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncular günde bir lakh popülerlik kazanabilirler. Bunu yapmak için arkadaşınızın karakter kimliğini kopyalayın ve yukarıda belirtilen tüm adımları tekrarlayın. Daha sonra arkadaşınızdan posta bölümünden kullanmasını ve sizi lobiye davet ederek size hediye etmesini isteyin. Ancak, kodun tek bir hesap için yalnızca bir kez çalışacağını unutmayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobile ücretsiz 100K + Popülerlik nasıl alınır? İşte Cevabı!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın