PUBG Mobile Uc Kodu (2022)! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Uc Kodu (2022)!

pubg mobile uc kodu (2021)!Pin

PUBG Mobile Uc Kodu (2022)!

PUBG Mobile, Gençlerin yaşama yöntemini değiştirdi. En İyi Battle Royale oyunları hakkında konuşursanız, o noktada PUBG Mobile yıkıma uğrayacak ve en iyi Android oyunlarından bahsetme şansınız varsa, o noktada ek olarak yıkıkta olacaktır. Bu oyun dünyayı tamamen değiştirdi ancak burada oyunun ne kadar iyi bilindiğini bilmek için burada değilsiniz, öyle değil mi?

Her şey düşünüldüğünde, oyun tamamen ücretsiz değil, AKM, AWM, M416 ve çok daha fazlası gibi silahların harika görünümlerini takdir etmeniz gerektiğinde veya daha fazlası için oyunu indirip ücretsiz oynayabilirsiniz. muhteşem süitler ve stiller almanız gerekiyor, bu noktada bunlardan her birini almak için Royale Pass’a ihtiyacınız olabilir. Gerçekten de, Çok şanslı değilseniz, Ücretsiz Hesap bunların her birini hiçbir şekilde alamaz.

Her halükarda, Royale geçişini nasıl alabiliriz, Royale Pass’ı al, sadece gerçek paradan satın alarak alabileceğiniz yaklaşık 600 Uc’ye sahip olmanız gerekir. Gerçekten UC almak için tek resmi ve doğrudan yaklaşım, Cebinizden gerçek paradan gelir. Yine de, Hey, bunun UC’yi almanın en iyi yolu olduğunu söylemiyorum, çok sayıda farklı yol var ama hepsi dolambaçlı yollar ve bu kursları İnternetteki farklı sitelerde veya kayıtlarda keşfetmeyeceksiniz.

PUBG MOBILE UC (2022)

İlk Royale Pass’ımı sadece bu yolları kullanarak satın aldım ve işin eğlenceli tarafı da bir kez Royale Pass satın almanız gerekiyor. Bu noktada, Royale Pass’ın kendisinden UC alacaksınız ve gelecek sezon bu UC ile diğer Royale Pass’ı satın alabileceksiniz. Son derece basit. Zamanınızı yakmayarak, UC almak için en ideal yaklaşımlardan bazılarını görmeye ne dersiniz?

PUBG MOBILE’da Ücretsiz UC Kazanmanın En İdeal Yolları (2022)

Bunların hepsi UC kazanmak için ücretsiz stratejilerdir ve ücretsiz UC’ye ihtiyacınız olması durumunda, bu noktada UC’nizden Royale Pass satın aldıktan sonra bu noktada Royale Pass’tan aldığınız diğer UC’yi kullanmayın. başka bir Royale Pass almak için.

Ücretsiz 150 UC Garantisi (2022)

PUBG MOBILE’ın Güney Koreli oyunculara 150 UC vermediğinin farkında mısınız? Gerçekten, bu tekniği denedim ve boşuna 150 UC aldım. Royale Pass satın almanın yetersiz olduğunun farkındayım, çünkü henüz hiçbir şey çok az çaba gerektiren bir şeyden daha üstün değildir.

 • Güney Kore Ülkesine sahip herhangi bir VPN’i indirin, Avast tarafından VPN SecureLine’ı öneririm
 • Açın ve Güney Kore olmak için bir ülke seçin
 • Şu anda, PUBG MOBILE’ı açın ve INBOX Mesajlarını ve sağ üst köşedeki Tümünden özür dileyin
 • Takın Toplayın ve 150 UC alın

NOT: Bu, bir teklifin ek olarak geçersiz olabileceği gerekçesiyle bazı cihazlarda çekim yapmayabilir, ancak iyi günler ayrıca farklı stratejilerdir.

Google Opinion Rewards ile Para Sağlayın

Pekala, gerçek şu ki UC satın almak için nakit paraya sahip olmanız gerekiyor ve cebinizden tek bir kuruş harcamamayı tercih edersiniz. Google’ın kendisinin size yalnızca tahminleriniz için nakit veren bir uygulamaya sahip olduğunun farkında mısınız, gerçekten, bu Google’a ait, yani gasp olasılığı yok?

Basitçe Google Ödüllü Anketler’i indirin ve birkaç gözden geçirmeyi tamamlayın, ardından biraz para kazanın. Yeterli miktarda paraya sahip olduğunuz bir noktada, onu geri çekebilir ve UC satın almak için PUBG MOBILE’da kullanabilirsiniz.

PUBG MOBILE SAYFASINDAN Resmi WeGame UYGULAMASI

WeGame, ihtiyacınız olan durumda UC almak için en iyi uygulamadır. Bu uygulama size 1000’den fazla UC kazanma şansı verecektir. Bu uygulama indirilmek üzere korunmuştur ve en iyi bölüm bu uygulamanın Offical PUBG Mobile Page tarafından öngörülmüş olmasıdır.

PUBG MOBILE için WeGame’i indirin. Buradan indirin. Öyle olsa da, bu uygulama Hint Kullanıcılar için olduğu gibi her şey farklı uluslar için değildir.

Uygulamayı açın ve Sohbet Sekmesine oturtun. Bu noktada PUBG MOBILE Adınızı ve Kimliğinizi girin. Ekran görüntüsünü kontrol edin.

Ayrıca, şanslıysanız, bu noktada 1000 UC alan en iyi oyuncular listesine gireceksiniz.

Savaş Puanlarını UC Paketine Takas Edin

Hindistan Bonus Mücadelesini hiç oynadınız mı, ilk defa olma şansınız olsa da, bu noktada bir ödül çeki ve 100 dövüş jetonu alacaksınız? Bu ödül kuponu, bu Yarışmaya katılmak için kullanılabilir.

Üç pozisyon olduğunu göreceksiniz: başlangıç, Uzman ve Uzman ve sizin 12,20 ve 30 UC için bir, iki ve üç ekstra kupon. Aynı şekilde cinayetlere odaklanacaksınız. Bu yine PUBG MOBILE’da UC satın almak için harika bir yöntem.

Uc Kodları;

 • KOD 1: – AWE657NTE
 • KOD 2: – NUQII982D
 • KOD 3: – NWE223OMT
 • KOD 4: – YIT457NTE
 • KOD 5: – PHTSI651F
 • KOD 6: – BWR807NTW
 • KOD 7: – VWT309BTW
 • KOD 8: – WAP768NYT
 • KOD 9: – QAD543NUT
 • KOD 10: – YTV654BYT
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın