PUBG Mobile UC Arkadaşlarınız ve Arkadaşlarınıza Nasıl Gönderilir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile UC Arkadaşlarınız ve Arkadaşlarınıza Nasıl Gönderilir?

pubg mobile uc arkadaşlarınız ve arkadaşlarınıza nasıl gönderilir?Pin

PUBG Mobile UC Arkadaşlarınız ve Arkadaşlarınıza Nasıl Gönderilir?

PUBG Mobile, PUBG Corporation tarafından geliştirilen ve Tencent Games tarafından yayınlanan en bağımlılık yapan Battle Royale oyunlarından biridir. Enfes oyun mekaniği ile tanınan oyun, ortaya çıktığından beri milyonlarca oyuncuyu meşgul etti. Geliştiriciler tazelenmeye ve yeni özellikler eklemeye devam ederken, oyuna yenilik eklemeye gerçekten yardımcı olan şeylerden biri UC‘nin kullanımıdır.

UC (Unknown Cash), PUBG Mobile’da, oyuncuların PUBG mağazasından nadir kostümler ve kıyafetler gibi bir dizi premium ürün satın almalarına izin veren bir kredi veya oyun para birimidir. Neyse ki, kullanıcılar artık PUBG Mobile’daki oyuncularından veya arkadaşlarından herhangi birinden UC para talep edebilir veya transfer edebilir. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

PUBG Mobile’da UC gönderme

Adım 1: Öncelikle, PUBG arkadaşlarınızdan birinden Royal Pass ‘Request’ e-postası almanız gerekir. Bu, Royal Pass seçeneği kullanılarak lobi ekranından gönderilebilir. ‘Royal Pass’ düğmesine tıklayın ve ‘Yükseltme Geçişi’ni seçin.

2. Adım: ‘İstek Gönder’e dokunun.

Adım 3: Lobi ekranının sağ alt köşesinde bulunan ‘Posta’ düğmesine tıklayın.

Adım 4: Hediye merkezinde, ‘İstek’ menüsünü kontrol edin.

5. Adım: Hediyeyi göndermek istediğiniz bir arkadaşınızın adındaki ‘Görüntüle’ düğmesini tıklayın.

Adım 6: Bir arkadaş seçtikten sonra, devam etmeden önce bazı önemli notları okumanız istenecektir. Dikkatlice okuyun ve ‘Ver’ seçeneğine dokunun.

Bununla birlikte, ‘İstek’ özelliği, 3 veya daha yüksek bir karakter seviyesine ve 20’den fazla bir Sinerjiye sahip olmak dışında yalnızca 24 saatten fazla arkadaş olduğunuz kişiler için çalışır.

Bu özelliğin yeni bir sezonun başlangıcından bu yana ilk yedi gün boyunca kullanılabilir olduğunu ve istek süresinin bitiminden sonra ek istek gönderemeyeceğini unutmayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobile UC Arkadaşlarınız ve Arkadaşlarınıza Nasıl Gönderilir?” üzerine 2 yorum

  1. merhaba pubg mobilde kendi hesabımdan başka hesaba nasıl uc trensfer edebilirim yardımcı olurmusunz lütfen

    Cevapla
Yorum yapın