PUBG Mobile Telefon Hassasiyet Ayarları 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Telefon Hassasiyet Ayarları 2020!

pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

PUBG Mobile Telefon Hassasiyet Ayarları 2020!

PUBG Mobile’de doğru hassasiyet ayarlarına sahip olmak şarttır. Pek çok insan mükemmel olanları bilmiyor ve varsayılanlarla oynuyor. Ancak, bunları Telefonunuza göre değiştirmek harikalar yaratabilir. Ancak, bu bile kafa karıştırıcıdır. Basit bir yol, en iyi Mobil Cihazlar icin PUBG Mobil hassasiyet ayarlarını yapmaktır. Bu ayarları yapmak oyunu daha iyi oynamana yardımcı olabilir.

Bu yazıda size Telefonlar icin en iyi PUBG Mobil Hassasiyet Ayarlarını sunacağım. Kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, özellikle spreyleri ve becerilerinizi geliştirecek hassasiyet ayarlarını göstereceğim.

PUBG MOBİLE’DE TELEFON HASSASİYET AYARLARI NELERDİR?

PUBG Mobile’de en iyisi olmak, çok fazla özveri, pratik ve beceri gerektirir. İnanılmaz derecede önemli olan bir şey daha mükemmel Telefon Hassasiyet Ayarlarıdır. Hassasiyet Ayarları, oyunun dokunma tepkinizi ve oyundaki cihaz eylemlerinizi kontrol eden ayarlarıdır. Yenileme Hızı, Dokunma Örnekleme Hızı gibi birçok cihaz faktörüne bağlıdırlar . Dolayısıyla, cihazdan cihaza farklılık gösterirler. PUBG Mobile’da üç 4 tür Hassasiyet Ayarı vardır.

  • Kamera Hassasiyeti (Serbest Bakış) – Bu, silahınızla nişan almadığınızda (dürbünü açmadığınızda) çalışır.
  • Kamera – Bu, silahınızı incelediğinizde çalışır.
  • ADS (Nişan Alma) Hassasiyeti – Bu, silahlarınızla ateş ederken çalışır.
  • Jiroskop – Bu yalnızca Jiroskopu etkinleştirip kullandığınızda çalışır.

Bu ayarların mükemmel kombinasyonunu bulmak zor olabilir. Ancak, onları bulduğunuzda, silahların, özellikle de AR’lerin (Assault Rifles) sahip olduğu sihri gerçekten açabilirsiniz.

TELEFONLAR İÇİN MÜKEMMEL HASSASİYET AYARLARINIZI NASIL BULUNUR?

Mükemmel hassasiyet ayarlarınızı bulmanın tek yolu, Eğitim Alanına (Cheer Park) gidip denemeler temelinde bunları değiştirmektir . Silahları, tercihen bir AR ve bir Keskin Nişancı seçebilir ve ardından onları farklı hassasiyet ayarlarında kullanmayı deneyebilirsiniz. Silahları en iyi şekilde kullanabilecekleriniz tam size göre.

pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

HASSASİYET AYARLARINI ÖZELLEŞTİRME ADIMLARI

Adım 1: üzerine dokunun Dişli (ayarlar) simgesi.

pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

Adım-2: Ayarlar menüsünde Hassasiyet üzerine dokunun .

Adım 3: Şimdi burada 4 seçenek göreceksiniz – Düşük, Orta, Yüksek ve Özelleştir. Özelleştir üzerine dokunun ve ardından ayarları tercihinize göre ayarlayın.

Not:Bu ayarlar 3. Şahıs oynarken yapılan genel ayarlardır.
pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

Kamera Hassasiyeti (Serbest Bakış)

pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

Ateş Etme Animasyonu Hassasiyet Ayarı

pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

Jiroskop Ayarları

pubg mobile telefon hassasiyet ayarları 2020!Pin

Bu yazımızda Telefonlar için PUBG Mobile        hassasiyetinin nasıl ayarlanacağına dair ayrıntılı bir kılavuzdur. ADS hassasiyetini tercihinize ve kendi deneyiminize göre ayarlayabilirsiniz. En son PUBG Mobile oyun haberlerini ve oyuncular için daha fazla ipucu ve püf noktasını güncellemek için web sitemizi ziyaret edelim.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın