Mobil Oyunlar

PUBG Mobile: Sunucu doğrulama hatası nedir?

pubg mobile: sunucu doğrulama hatası nedir?

PUBG Mobile: Sunucu doğrulama hatası nedir?

  • PUBG Mobile oyuncuları, Facebook hesaplarını kullanarak giriş yaptıklarında ‘sunucu kimlik doğrulama hatasıyla’ karşılaşıyor.
  • Aynı sorun PUBG Mobile Lite oyuncuları tarafından da yaşanıyor.

PUBG Mobile , mobil platformda en çok oynanan battle royale oyunlarından biridir. Çok geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir ve bu oyuncular bazen küçük hatalar veya hıçkırıklarla karşı karşıya kalır.

PUBG Mobile oyuncuları kısa süre önce sunucu doğrulama mesajı gösteren bir hata bildirdi:


“Sunucu doğrulama hatası. Giriş başarısız.”

pubg mobile: sunucu doğrulama hatası nedir?

PUBG Mobile’ın geliştiricileri, hatayı kabul ettiler ve resmi duyuruya göre, düzeltmek için aktif olarak çalışıyorlar.

PUBG Mobile’daki sunucu kimlik doğrulama hatası nedir?

PUBG Mobile oyuncuları, Facebook hesaplarıyla giriş yapmaya çalışırken bir sunucu kimlik doğrulama hatasıyla karşılaşıyor. PUBG Mobile’a göre, geliştiricileri hatayı çözmek için aktif olarak çalışıyor.

PUBG Mobile’ın resmi tweet’i şu şekildedir:

Facebook üzerinden giriş yapmaya çalışan oyuncuların karşılaştığı mevcut sorunun farkındayız. İlgili platform ile aktif olarak çalışıyor ve sorunun çözümüne destek oluyoruz. Lütfen güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz! “


Oyuncular, oyuna Facebook hesaplarıyla giriş yapmaya çalıştıklarında PUBG Mobile Lite’ta aynı hatayla karşılaşıyor.

pubg mobile: sunucu doğrulama hatası nedir?

Sorun çözülene kadar oyuncular oturum açamayacak ve Facebook hesaplarıyla PUBG Mobile veya PUBG Mobile Lite oynayamayacak. Bununla birlikte, hesaplarına bağlı alternatif bir sosyal medyaya sahiplerse, diğer giriş yöntemlerini kullanırken herhangi bir sorun olmadığı için bununla giriş yapmayı deneyebilirler.

İlgili Makaleler

Oyuncular oyuna hala Facebook hesaplarıyla erişebiliyorsa, bu hatayla karşılaşacakları için oturumu kapatmamaları önerilir.

Bu haftanın başlarında, PUBG Mobile bazı hataları gideren ve oyunu optimize eden 5 MB oyun içi güncellemeye / yamaya sahipti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu