PUBG Mobile Snow Paradise Modu Hakkında Bilmeniz Gerekenler! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Snow Paradise Modu Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

snow paradise moduPin

PUBG Mobile Snow Paradise modu Yenilikler Neler?

Tencent kısa süre önce PUBG Mobile’ın 0.16.0 güncellemesini yayınladı ve bu da oyununa birçok yenilikler getirdi. En son güncelleme, Erangel haritasındaki karlı manzaraların yanı sıra bir RageGear EvoGround modu eklendi. Güncelleme 11 Aralık’tan bu yana tüm oyunculara yayıldı ve hem Android hem de iOS kullanıcıları için güncelleme 0,67 GB boyutunda.

Erangel haritasındaki yeni Snow Paradise modu, oyuncuların rastgele seçildiği Gündüz ve Gece modlarını takip ediyor. Erangel’in karla kaplı arazileri hakkında bilmeniz gerekenler.


Yenilikler;

erangel'in karla kaplı haritasıPin

Erangel’in karla kaplı zirvesinde oyuncular ziyaret edip oynayabilecekleri Klasik haritaya yeni bir mod ekledi. Stalber zirvesi, Pochinki, Okul, Harabeler, Hastane ve Georgopol yakınındaki bir dağ arasındaki karla kaplı kara parçası

Rastgele bir temelde üretilen gündüz ve gece modu gibi, Erangel’deki kar yağışlı kış modu da oyuncuları rastgele gelir.

snowboardPin

Oyuncular karlı manzaralarda yukarı ve aşağı gitmek için snowboard yapabilir veya teleferik kullanabilir. Her oyuncu, Erangel haritasında kar bulunduğunu tespit ettiğinde ortaya çıkan bir snowboard seçeneğide gelmiş durumdadır. Snowboard yaparken, oyuncular farklı serbest stil hareketleri de gerçekleştirebilir, ancak yalnızca belirli bir hıza ulaştıktan sonra.

Snowboardlar sadece karla kaplı alanlarda çalışır ve dağın tepesine çıkmak, koşmaktan çok daha fazla zaman alır.

özel sandıklarPin

Snow Paradise modunda, özel sandıklar seviye 3 setleri, silahları ve diğer gerekli malzemeleri içeren üç karla kaplı tepenin üzerine bulunur. Oyuncular ayrıca, bir buz heykeli oluşturmak için kullanılabilecek özel kasalardan Dondurulmuş Yumurtalar da alabilirler.

ikzdotqmmonj3avox336l3 650 80Pin

Geliştiriciler için  ayrıca oyuncular dağların tepesinde ve zirvesine Teleferik istasyonlarını eklendi Her teleferik dört kişiliktir ve teleferikte oturanler ateş edebilirler.


Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın