PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi, Royal Pass Ödülleri ve Sızıntılar - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi, Royal Pass Ödülleri ve Sızıntılar

pubg mobile sezon 19 çıkış tarihi, royal pass ödülleri ve sızıntılarPin

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi, Royal Pass Ödülleri ve Sızıntılar

PUBG’nin 3. yıl dönümü baskısı, 21 Mart 2022’de 18. Sezon ile muhteşem bir şekilde piyasaya sürüldü . Yayınlanmasından bu yana bir hafta geçmedi, hayranlar zaten PUBG Mobile Sezon 19‘un gelişini hevesle bekliyorlar.

Böylelikle PUBG Mobile’ın önümüzdeki sezonu için internetin her tarafına sızan sızıntıları bulduk. Çeşitli sızıntıları topladık ve tüm sızıntıların ve söylentilerin bir listesini oluşturduk.

Peki ne bekliyorsunuz? Devam edin ve PUBG Mobile Sezon 19 Royale Pass’in tüm yeni sızıntılarını görmek için okumaya devam edin.

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi

Hepimizin bildiği gibi PUBG mobile’ın her sezonu yaklaşık 8 hafta veya 2 ay sürüyor. Ve 21 Mart 2022’de yayınlanan 18. Sezon da yaklaşık 2 ay sürecektir.

PUBG Mobile geliştiricileri aynı anda teması ile eşzamanlı Sezon 18 Royale Geçiş başlattı çünkü bu sefer biraz daha heyecan verici hayranlarına olan PUBG Mobile’ın 3 Yıldönümü.

Yani, her şey yolunda giderse, PUBG Mobile Sezon 19, yalnızca 60 gün sonra 19-20 Mayıs’ta cep telefonunuzda olacak.

PUBG Mobile Sezon 19 RP Ödülleri

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlardan gelen birçok talep nedeniyle, internette bazı sızıntılar bulduk. Her zaman olduğu gibi, Royale Pass sezonlarının sızıntıları gerçek oldu ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları mutlu etti.

Bu nedenle, PUBG Mobile Sezon 19 RP ödüllerinde beklenen gelişlerin bir listesini hazırladık. Aşağıdaki listeye bir göz atın, belki bunlardan bazıları uzun zamandır dilediklerinizdir!

Sızıntılardaki öğelere dayanarak, PUBG mobile’ın yaklaşan sezonu bir Japon Bahar Temasında belirlenebilir.

PUBG Mobile Sezon 19 RP- Oyuncu Avatarları

PUBG’nin 19. Sezonunun bu sefer neredeyse 4 farklı oyuncu avatarı getireceği söyleniyor. Hepsi cazip ve şıktı.

pubg mobile sezon 19 çıkış tarihi, royal pass ödülleri ve sızıntılarPin

PUBG Mobile Sezon 19 Silah Kaplamaları

PUBG’deki tasarımcılar, Japonya’nın Bahar temasını yansıtan silahlar için güzel görünümler yaptılar.

Aşağıda verilen parlak ve derilere bir göz atın.

pubg mobile sezon 19 çıkış tarihi, royal pass ödülleri ve sızıntılarPin

 

PUBG Mobile Sezon 19 Aşama Ödülleri – Ekipman Görünümleri

Yeni sezon için sızıntılar ortaya çıkmış olsa da, ekipman görünümleri hakkında çok az güncelleme var veya hiç yok. İşte topladığımız birkaç tanesi.

Çanta Kaplaması

pubg mobile sezon 19 çıkış tarihi, royal pass ödülleri ve sızıntılarPin

Bu, PUBG RP 19’daki bir ekipman parçası için yeni bir görünüm, çantalar için bu harika görünümlü kaplamalar. Sevimli görünüyorlar ve Japonya sokaklarında görülen eğlenceli ve sevimli sırt çantalarına benziyorlar.

19. Sezon Royale Pass’ın maliyeti ne olacak?

Tam bir RP size 600 UC’ye mal olacak (9,99 $ / 9,99 £ / Rs. 700). Tam RP’de oyuncular tüm ödüllere tam erişime sahip olacak ve Elit Görevler oynayarak ilerlemeyi hızlandırabilecek.

Bir Elite Pass Plus seçiyorsanız, size 1800 UC’ye mal olacak (29,99 $ / £ 29,99 / Rs. 2100). Bu Elit Bileti satın aldığınızda, dereceniz 25’e çıkacak ve tüm bireysel ödüllerin tadını çıkarabileceksiniz.

Bu tamamen yaklaşan Sezon 19 Royale Pass sızıntılarıyla ilgili. Bu detayların resmi olmadığını unutmayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın