Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Sezon 17’da Fatih’e nasıl ulaşılır?

  pubg mobile sezon 17'da fatih'e nasıl ulaşılır?

PUBG Mobile Sezon 17’da Fatih’e nasıl ulaşılır?

  • Yeni Sezon PUBG Mobile’da başlamak üzere ve birçok oyuncu Fatih katmanına ulaşmayı umuyor.
  • Bu yazıda, PUBG Mobile’ın 17. Sezonunda Fatih katmanına ulaşmak için en iyi ipuçlarını paylaşıyoruz.

PUBG Mobile , mobil cihazlarda en çok oynanan battle royale oyunlarından biridir. Buna aşina olan oyuncular, oyunun ne kadar popüler olduğunu kesinlikle bileceklerdir. Devasa oyuncu tabanı, sıradan oyuncuların yanı sıra deneyimli gazileri de içerir.

Oyunda daha rekabetçi bir deneyim arayanlar, derecelerini As veya Fatih gibi daha yüksek seviyelere yükseltebilirler. Yenilmez aşaması, oyundaki en yüksek seviyedir ve her sunucunun yalnızca ilk 500 oyuncusunu içerir. Bu yazıda, PUBG Mobile’ın 17. Sezonunda Fatih katmanına ulaşmak için en iyi ipuçlarını paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Sezon 17’da Fatih’e Ulaşmak

1 Karışık oyun oynayın (Rush + Survival):

pubg mobile sezon 17'da fatih'e nasıl ulaşılır?

Oyuncuların, 17. Sezonda derecelerini Fatih aşamasına yükseltirken farklı durumlar için oynanışı düşünmeleri gerekir. Oyunun başlangıç ​​liglerinde, yani Platinum ve Diamond’da acele oynadıkları karışık bir oyun yaklaşımına gidebilirler.

Bu kademelerden sonra, maçın başlarında öldürülerek negatif sıralama puanı alma riski vardır. Bu nedenle, Crown seviyesinden itibaren, hayatta kalma oyununu oynamayı deneyin ve yalnızca oyunun son bölgelerinde öldürmeye gidin.

2 İniş noktanızı dikkatlice planlayın:

pubg mobile sezon 17'da fatih'e nasıl ulaşılır?

Rütbeyi zorlarken, en önemli faktör iniş noktanızı çok dikkatli planlamaktır. Oyuncular uçak yolundan uzağa inmeyi deneyebilir veya garaj evlerinden bir araç alabilir. Bu şekilde, maçta erken bir silahlı çatışmaya girme şansı daha azdır. Taç veya As’a ulaştığınızda, daha az oyuncunun gelmesini bekleyebileceğiniz yere inmeye çalışın.

3 Araç alın:

pubg mobile sezon 17'da fatih'e nasıl ulaşılır?

Araçlar, PUBG Mobile’da üst liglere çıkarken çok önemli bir rol oynuyor. Bir oyuncu, haritalarda hızla seyahat etmek veya dönmek için Dacia veya UAZ’ı kullanabilir. Üstelik açık alanlarda sıkıştığında son bölgelerde de örtü olarak kullanabilirler.

4 Üçüncü taraf kill’leri alın:

pubg mobile sezon 17'da fatih'e nasıl ulaşılır?

Kills ayrıca ekstra sıralama puanları elde etmeye yardımcı olur. Daha fazla öldürme ile oyuncular 17 Sezonda Yenilmez aşamasına hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Taç kademesine ulaştıktan sonra, bir oyuncunun maç başına 15-25 arasında sıralama puanı elde etmesi için minimum 3-4 öldürme alması gerekir. Bu durumda, üçüncü şahıs öldürmeler çok işe yarıyor.

İlgili Makaleler

Bir oyuncu yeterli ganimet topladığında, birbirleriyle savaşan takımları aramayı deneyebilir ve ek öldürme puanları elde etmek için üçüncü şahıs öldürme gerçekleştirebilir.

5 Atılabilir malzemelerin ve diğer yardımcı programların doğru kullanımı:

pubg mobile sezon 17'da fatih'e nasıl ulaşılır?

İyileştirme ve güçlendiriciler gibi fırlatılabilir nesnelerin ve diğer yardımcı programların kullanımı, sırayı zorlarken önemli ölçüde arttı. Duman bombaları ve parça bombaları, bir ekip bir düşman mangasıyla savaşırken kullanışlı olan mükemmel araçlardır.

Duman, oyunculara sınırlı bir süre için koruma sağlamada önemli bir faktör olabilir. Bu nedenle, daha iyi bir oyun için sırt çantanızda uygun miktarda yardımcı program taşımaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu