PUBG Mobile Sezon 17: Royale Pass ödülleri sızdırıldı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Sezon 17: Royale Pass ödülleri sızdırıldı!

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

PUBG Mobile Sezon 17: Royale Pass ödülleri sızdırıldı!

PUBG Mobile , battle royale türünün önde gelen isimlerinden biridir. Oyun çok yükseklere ulaştı ve son zamanlarda çok popüler oldu.

Geliştiriciler, her sezon oyunun Royale Pass bölümünde birkaç yeni kıyafet, silah görünümü ve diğer öğeleri yayınlar. PUBG Mobile’da her yeni sezonun başlamasıyla birlikte bu ödüller yenileniyor.

Son zamanlarda geliştiriciler, Sezon 16 Royale Pass güncellemesini yayınladı ve PUBG Mobile’ın bir sonraki sezonu bir ay uzakta olabilir. PUBG Mobile hayranları, önümüzdeki Sezon 17 güncellemesinde popüler mobil oyuna getireceği değişiklikleri tahmin ediyorlar. Bazı kaynaklar resmi olarak yayınlanmadan önce gelecek sezonun oyun içi ödüllerinden birkaçını gayri resmi olarak yayınladı.

Yorum yapmak için henüz çok erken olduğundan ve geliştiricilerden herhangi bir onay gelmediğinden, bu şeylerin son sürüme ulaşamama olasılığı vardır. Ancak kaynaklardan alınan bilgiler oldukça onaylayıcı ve olası görünüyor.

Bu makale, PUBG Mobile Sezon 17 Royale Pass’ta bulunan tüm ödüllere bir göz atıyoruz.

Sezon 17 PUBG Mobile Royale Pass: Oyunda sızdırılan tüm ödüller

1) Elmas Katmanlı Görünüm (M416)

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

Oyuncular bu harika dokulu M416 kaplamasına, Elmas aşamasına ulaşıp beş kez oynadıktan sonra sahip olabilirler. Bu derideki turkuaz ve yeşilimsi renk kombinasyonu, tabancanın şık görünümüne katkıda bulunuyor.

2) RP Ödül Paraşüt Görünümü (Galaksi)

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

Parachute Skin’in 10. veya 20. seviyelerde Royale Pass ödüllerinden biri olması bekleniyor. Cildin siyah ve mor galaksi teması, onu oyuncular için gerçekten çekici kılan şeydir.

3) RP Ödül Süsleri (Galaksi Anahtarlık)

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

Galaxy Anahtarlık veya süs eşyaları, silaha takılacak aksesuarlardır ve bu kez PUBG Mobile’ın RP bölümünde RP seviye 1 ila 10 arasında mevcut olabilir.

4) Altın Seviye Kıyafet

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

Bu kıyafet, oyuncular tarafından Altın Seviyede beş kez oynandıktan sonra satın alınabilir. Oyuncular kıyafeti PUBG Mobile’ın Sezonluk ödüller bölümünden toplayabilirler.

5) RP Ödül El Bombası Görünümü (Kardan Adam Uyarısı)

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

Snowman Alert el bombası derisi, bir tarafında bir kardan adamın yüzü olan çok etkileyici görünüyor. Kaynaklar, bu derinin, el bombası atıldığında kar patlamasının özel bir etkisi olabileceğini belirtiyor.

6) 100 RP kıyafet

pubg mobile sezon 17: royale pass ödülleri sızdırıldı!Pin

Sezon 17’de maksimum RP seviyesi 100’e ulaştıktan sonra oyuncular, seçtikleri bu iki Cyborg temalı kıyafet (hem erkek hem de kadın) arasından seçim yapabilir. Bu kıyafetlerin fütüristik bir yaklaşımı var ve aynı zamanda gelecek sezonun temasına dair ipuçları veriyor.

Daha önce belirtildiği gibi, bu ödül sızıntıları resmi değildir ve son güncellemede yer almayabilir. Bunlar sadece çeşitli kaynaklardan popüler spekülasyonlardır.

Tüm bu ödüllerin yanı sıra, çeşitli diğer oyun içi etkinlik ödülleri ve kıyafetleri de dahil edilecek. Her zaman olduğu gibi, Sezon 17 Royale Pass’ta oyuncuların toplaması için ücretsiz 600 UC de ödüllendirilecek.

Bu makalede bahsedilen içeriğin çoğu oyunun Çince sürümünde görüldü. PUBG Mobile’ın bileşenlerinin çoğunun ilk olarak Çin’de tanıtıldığı ve daha sonra küresel sürüm olarak piyasaya sürüldüğü bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla, bu sızıntıların PUBG Mobile’ın bir sonraki resmi sürümünde görünme olasılığı vardır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın