PUBG Mobile Sezon 16 Royale Pass Seviye Ödülleri Sızdırıldı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Sezon 16 Royale Pass Seviye Ödülleri Sızdırıldı!

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

PUBG Mobile Sezon 16 Royale Pass Seviye Ödülleri Sızdırıldı!

PUBG Mobile’da Sezon 15 başlayalı sadece birkaç gün oldu. Her sezon birçok yeni malzeme ve ödül getiriyor. PUBG Mobile Sezon 16 hakkında sızıntıları ve söylentileri gelmeye başlamıştır. Bunlar arasında yeni bir para biriminin eklenmesi, Yük Modu 2.0 ve çok daha fazlası var! Hepsini okuduğunuzdan emin olun.

PUBG Mobil Sezon 16 ne zaman başlıyor?

Mevcut PUBG Mobile Sezon 15, 15 Eylül’den itibaren Yayında. “Beyond the Ace” tabanlı sezon, döngüsünü tamamlayacak ve 16 Kasım 2020’de sona erecek. RP bölümü de bittiği gün kilitlenecek. PUBG Mobile’ın 15. Sezonu, önceki sezonlar gibi yaklaşık iki ay sürecek.

Konvansiyonun ardından geliştiricilerin izlediği PUBG Mobile Sezon 16’nın 16 Kasım 2020’de çıkacağı tahmin ediliyor. Sezon 16 Royal Pass bölümünün kilidini açmak için küçük bir oyun içi güncellemenin de yayınlanmasını bekleyin.

Erangel 2.0’da Kuzey Işıkları

Hepimiz farkındayız ve Erangel haritasında gece modunu oynadık. İşleri daha çok yönlü hale getirdiği için orijinal Erangel için gerçekten ilginç bir yan üründü. Artık Tencent Games oyunlarını hızlandırdı ve Erangel 2.0’ı tanıttı, o zaman gece modunu nasıl unutabilirler! Bize ulaşan yeni söylentilere göre, Erangel için yeni bir Gece Modu’nun PUBG Mobile Sezon 16’ya tekrar geleceğine bekliyoruz!

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

Erangel 2.0 önemli bir güncelleme ve hayranlar arasında iyi gidiyor. Bu bir adım olduğu için Gece Modu’nun da daha iyi olması gerekiyor. Sızıntılara göre, ikincisi de uygun görünüyor. Söylenti doğru çıkarsa, Erangel 2.0’daki güzel aurora ışıklarını tekrar görme şansınız olabilir. Erangel’in gece özelliği karanlık ve gece görüş gözlüğü iken, 2.0 sürümünde kuyrukluyıldızları ve göktaşlarını görebilirsiniz.

Bu kesinlikle oyunu daha gerçekçi ve heyecan verici hale getirecek.

PUBG Mobile Sezon 16’da Elmas Para Birimi Gelebilir

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

Yeni bir para birimini örnekleyen geliştiricilerin söylentisi, son iki veya üç sezondan beri tur yapıyor. En son 0.18.0 beta sürümünde görüldü. Ancak sızıntılara göre, Diamond para birimini PUBG Mobile Season 16’da alacağımız neredeyse resmidir. UC’nin aksine, bu oyun içi para birimi gerçek para ile satın alınmaz. Bunun yerine çeşitli görevleri tamamlayarak bunu toplayabilirsiniz.

Yeni Elmas para birimi, çeşitli kıyafetler satın almak, sandıkları açmak, araçları seviyelendirmek, silah görünümlerini yükseltmek ve ödüller için kullanılabilir. UC kadar prestijli olmayacağını, ancak BP’den daha değerli olabileceğini düşünüyoruz.

Yeni Kıyafetler

Geçen sezondan kalan firavun çok sevildi. Bu seti değiştirmek için oyuncuların destansı bir şeye ihtiyacı var ve iyi haber şu ki, epik olacaksınız. Dört Atlısı Seti PUBG Mobil Sezon 16 geliyor.

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

Yükseltilebilir bir kıyafet olacak – Lady of Blood, Spike Demon, Grave Lord ve Wraith Lord Outfit . Bunların hepsi de özel ifadeleriyle gelecek. Oyuncular bu tür setleri ve kıyafetleri gerçekten çok seviyorlar ve bu yeni gelenlere verilen erken tepki gerçekten heyecan vericidir! Hangisi favorin?

Yük Modu 2.0

Miramar 2.0’ımız var, Livik’imiz var ve şimdi Erangel 2.0’ımız var. Açıkça, geliştiriciler haritaları daha heyecanlı hale getirmek ve kıvılcımı canlı tutmak için haritaları değiştirmeye çalışıyorlar. Aynısını yapmak için Payload 2.0, PUBG Mobile’da Sezon 16 ile birlikte gelebilir.

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

Bu Yük modu, önemli değişiklikler geldikçe daha etkileşimli olacaktır. Bu mod, araç çeşitliliğiyle tanınır. Güncelleme ile birlikte yepyeni bir araç da ortaya çıkabilir. İnsansız Hava Aracı! Bu İHA veya diğer adıyla Drone , rakiplerinizi izlemenize, bulmanıza ve yok etmenize ve size tavuk yemeği servis etmenize yardımcı olacak!

Yeni Araç Kaplaması

Yine, tıpkı yeni kıyafetlerde olduğu gibi, herkesin gözleri gelecek araç görünümüne de takılmış durumda. PUBG Mobile Sezon 16, gerçekten eşsiz bir Araç Görünümü getiriyor. Buna Zehirli Dans deniyor. Adından da anlaşılacağı gibi, yeni skin güzel görünüyor.

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

Şeker yeşili rengi, tehlikeli yan skeçleri ve tampon setiyle Toxic Dacia acımasız görünüyor. Dış görünüm, sade araça zarif bir makyaj verir. Bu kötü canavar görünümünü Aracı’nıza almak için gerçek hayattan para harcamanız gerekecek.

PUBG Mobile Sezon 16’daki Silah Kaplamaları

PUBG Mobile’da esnetmenin en iyi yolu nedir? Herkes onun silah skinler olduğunu iddia ediyor. Ve bu doğru. Yükseltilebilir silah görünümleri, rakipleriniz üzerinde büyük bir hakimiyet anlamına gelir. Siz tasarımları ve silahınızın görsellerini sergilerken, özel ganimet sandığı ve galip gelme mesajı rakipleri korkutur.

pubg mobile sezon 16 royale pass seviye ödülleri sızdırıldı!Pin

Rakiplerinizi uzak tutmak için PUBG Mobile ekibi bir değil, iki yeni yükseltilebilir silah kaplaması getiriyor. Bu da PUBG Mobile’deki en sevilen silahlardan ikisinde. AKM ve M416 skinleri alıyor. AKM görünümü Jack-o’-Lantern olarak bilinir . Bu, Cadılar Bayramı’nın festival temasından esinlenmiştir. PUBG Mobile’da en çok kullanılan silah M416, Call of the Wild görünümüyle işleri çılgına çevirecek .

Yukarıda belirtildiği gibi her iki görünüm de yükseltilebilir. Bu görünümlerle ilgili en etkileyici şey, eklerin de takıldığında yeni renk tonları almasıdır. Bu, ekibin kaliteye ne kadar adanmış olduğunu gösterir.

15X Kapsam

Bu, PUBG Mobile için açık ara en önemli duyuru. Nihayet PUBG Mobile’de 15X Kapsamına sahip olacağız. Mevcut maksimum Kapsam boyutu 8X’tir ve yeni, bunun iki katı kadar olacaktır! Açıkçası, 15X Scope yalnızca Keskin Nişancı Tüfeklerine takılabilir.

PUBG Mobile ekibi sürekli olarak oyunu daha iyi hale getirmeye çalışıyor. PUBG PC / Konsol sürümünden çok daha fazla önem gösteriyorlar ve geliştiriciler onu ikincisi ile rekabet etmesini sağlıyor. Hayranlar gelecek güncelleme hakkında şimdiden iyi hissediyorlar.

Bu sızıntılardan hangisi sizin favoriniz? Görüşlerinizi yorum bölümünde paylaşın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın