Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Sezon 15 Royale Pass bitiş tarihi açıklandı!

pubg mobile sezon 15 royale pass bitiş tarihi açıklandı!

PUBG Mobile Sezon 15 Royale Pass bitiş tarihi açıklandı!

  • PUBG Mobile Season 15 Royale Pass, 13 Kasım 2020’da sona erecek.
  • PUBG Mobile’ın yeni sezonu Ay temasına dayanacak.

PUBG Mobile Sezon 15, devam eden sezon bitmek üzere olduğu için hemen köşede. PUBG Mobile Sezon 15, 14 Eylül’de başlayacak ve yeni Royale Pass’ın başlangıcı olacak. Resmi sürümle birlikte Sezon 15 Royale Pass’ın bitiş tarihi de belli oldu.

PUBG Mobile Sezon 15 ne zaman bitecek?

PUBG Mobile Sezon 15, 13 Kasım 2020’de sona erecek ve RP bölümü aynı tarihte kilitlenecek.

Sezon 16’nın 14 Kasım 2020’da başlaması bekleniyor. RP bölümünün kilidini açmak için yayınlanacak küçük bir oyun içi güncelleme olacak.

Her zaman olduğu gibi, PUBG Mobile’ın 15. Sezonu yaklaşık iki ay sürecek. 16. Sezon, önceki sezon kapanır kapanmaz başlayacak.

PUBG Mobile Sezon 15 Ödülleri

PUBG Mobile, 15. Sezon Royale Pass’ın 100. seviyesinde açılabilen yeni bir Samurai Oops Outfit çıkaracak . Çevrimiçi olarak ortaya çıkan sızıntılara göre, oyuna yepyeni bir seviye ödülü seti sunulacak. Oyuncular, Platinum seviyeye ulaştıklarında bir demir maske ve As seviyelerine ulaştıklarında bir paraşüt alacaklar.

Hem Prime hem de Prime Plus’ı içeren son güncellemede, Google ile işbirliği içinde özel bir RP Prime aboneliği tanıtıldı.

İlgili Makaleler

Plan, aylık, üç aylık ve yıllık ödemeleri destekler. Oyuncular, kullanım indirimleri ve Uçak Sıralaması görüntüleme avantajlarının yanı sıra her ay 300 veya 900 RP değerinde kupon toplayabilirler.

15. Sezon başlamadan önce PUBG Mobile , Erangel haritasını tamamen yenileyecek olan 1.0 Güncellemesini yayınlayacak, Cheer Park 2.0’ı tanıtacak ve Livik haritasını geliştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu