PUBG Mobile: Sezon 14'te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Sezon 14’te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları!

pubg mobile: sezon 14'te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları!Pin

PUBG Mobile: Sezon 14’te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları!

  • İşte PUBG Mobile Sezon 14’te daha iyi bir oyuncu olmak için bazı ipuçları hakkında hızlı bir kılavuz.
  • Bu ipuçları, yeni sezonda bir oyuncunun oynayışının çok daha iyi olmasını sağlayacaktır.

PUBG Mobile , internette bulunan en popüler battle royale oyunlarından biridir. Yüksek kaliteli HD grafikleri ve harika oyun içi dinamikleri ile çevrimiçi oyun dünyasını kesinlikle sarstı. Günümüzde oyuncular, dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmelerine ve yeni şeyler öğrenmelerine yardımcı olduğu için oyunda en iyisi olmaya çalışıyorlar.

Bu yazıda oyunun 14. Sezonunda nasıl daha iyi olacağımızı tartışıyoruz.

PUBG Mobile 14. Sezonunda daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları

1 Becerileri geliştirmek

pubg mobile: sezon 14'te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları!Pin

PUBG Mobile’da en önemli şey becerileri geliştirmeye devam etmektir. Birçok yeni oyuncu, harika nişan alma ve atış becerileriyle ortaya çıkıyor. Buna karşı koymak için, bir oyuncu yeni alıştırmalar öğrenebilir ve daha iyi olmak için bunları günlük olarak uygulayabilir. Kendini geliştirmek için çeşitli YouTube kullanıcılarından ve profesyonel oyunculardan öğrenebilir.

Bir oyuncunun en iyisi olmak için eğitim alanındaki her silahı da uygulaması gerekir. Ayrıca, tüm büyük silahların geri tepme kontrolünde ustalaşmak için eğitim alanlarına gidebilir. bu da onların amaçlarını ve isabetlerini keskinleştirecek.

2 Ses duygusunu geliştirmek

pubg mobile: sezon 14'te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları!Pin

PUBG Mobile’da ses algısı, düşmanı devirmede büyük rol oynar. Bir oyuncu iyi bir ses duyusuna sahip olduğunda, düşman oyuncunun tam konumunu bilir ve rakibi fırlatılabilir veya ön ateşle öldürebilir. İyi bir ses algısı için bir oyuncunun harika bir çift kulaklığa sahip olması gerekir.

Oyuncular, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı mağazalarda 1000 INR’nin altında harika oyun kulaklıkları bulabilirler. Onlara diğer oyunculara karşı bir avantaj sağlayacak ve kesinlikle onu daha iyi bir PUBG Mobile oyuncusu yapacak.

3 Kontrolleri iyileştirme

pubg mobile: sezon 14'te daha iyi bir oyuncu olmak için ipuçları!Pin

Son nokta, kontrol düzenini özelleştirmektir. Bir oyuncu mevcut kontrol kurulumundan memnun değilse, PUBG Mobile onlara kontrollerini kolayca özelleştirmeleri için ayarlar menüsünde bir seçenek sunar. Örneğin, şu anda bir oyuncu parmakla kontrol ayarında oynuyor, ancak reflekslerinin yavaş olduğunu hissediyorsa, 3 parmaklı veya 4 parmaklı kontrol ayarları gibi yeni kontrolleri deneyebilirler. Refleksleri ve tepki süresini iyileştirmelerine yardımcı olacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın