PUBG Mobile Sezon 13 Tüm Ödülleri Sızdırıldı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Sezon 13 Tüm Ödülleri Sızdırıldı!

PUBG Mobile Sezon 13 Tüm Ödülleri Sızdırıldı!

  • PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass‘ın yeni kıyafetler ve bir silah Skini getireceği bildiriliyor.
  • Sezon 13’ün 0.18.0 güncellemesinin yayınlanmasından sonra başlaması bekleniyor.
pubg mobile sezon 13 tüm ödülleri sızdırıldı!Pin

PUBG Mobile yakında 0.18.0 güncellemesini ve Sezon 13 Royale Geçidini piyasaya sürecek. Aslında, geliştiriciler bir sonraki güncellemenin beta testini başlattı. Bir aylık testten sonra yetkililer, Google Playstore’da güncellemeyi başlatmak için hazırlıklara başlayacaklar.

Sezon 12 Royale Geçidi 11 Mayıs’ta sona erecek ve önceki sezon sona erdiğinde oyuncular PUBG Mobile’da Sezon 13 Royale Geçidi’ni deneyimleyebilirler . Yeni sezonun heyecanı oyuncular arasında çok büyük. Gelecek sezon, oyuncuların Power Rangers’a dayanan özel kıyafetler ve kostümler alabilecekleri bir Power Ranger temasına sahip olacak. Ayrıca Sezon 13 oyuna çeşitli yeni ifadeler ve silah görünümleri de getirecek.

İşte Sezon 13 Royale Pass ödüllerine bir göz atın.

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass ödülleri sızdırıldı

Power Ranger Efsanevi Kıyafet

pubg mobile sezon 13 tüm ödülleri sızdırıldı!Pin

Power Ranger hayranları için oyunda en sevdikleri karakteri taklit etmelerini sağlamak için tanıtılacak. Bu nadir kıyafet Sezon 13 Royale Geçidi’nin son seviyesinde, yani Seviye 100‘de elde edilebilir. Aynı şekilde, oyuncuların PUBG Mobile’da Royale Geçidi satın almaları gerekir. Ek olarak, geliştiriciler de kıyafetin estetik olarak parlak olmasını sağlamak için karaktere bir demir kalkan tanıttı.

Vektör Skin

pubg mobile sezon 13 tüm ödülleri sızdırıldı!Pin

PUBG Mobile, SMG severler için özel bir şey sundu. Oyuncular, yaklaşmakta olan Royale Geçidinde elit bir Vector skini donatabilirler. Tasarımının ana hatlarını çizen silah kaplaması, dört farklı renkten oluşan bir kombinasyonla vurgulanarak daha çekici hale getirildi. Dahası, oyuncular tetik düğmesinin sağ tarafında bir güç ranger sembolü görebilirler.

Hayalet Kıyafeti

pubg mobile sezon 13 tüm ödülleri sızdırıldı!Pin

Düşmanları tehdit etmek isteyen Hayalet Kıyafet, Sezon 13 Royale Geçidi‘ndeki en nadir ödüllerden biri olarak kabul edilir. Bununla birlikte, kostüm bir gaz maskesi ve eldivenlerle birlikte gelir. Bununla birlikte, kıyafetin ulaşılabileceği seviye hala belirsizdir. Bazı sızıntılara göre, oyuncular bu kıyafeti sandıkları açarak alabilirler.

Sezon 13 Royale Geçidinin 0.18.0 güncellemesinin yayınlanmasından sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aynı şeyi takiben, oyuncular tamamen yeni bir haritada oynayabilir, çeşitli yeni modları deneyebilir ve diğer benzersiz eklemelerin tadını çıkarabilirler.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın