PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass başlangıç ​​tarihi açıklandı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass başlangıç ​​tarihi açıklandı!

pubg mobile sezon 13 royale pass başlangıç ​​tarihi açıklandı!Pin

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass başlangıç ​​tarihi açıklandı!

  • PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass, 0.18.0 Güncellemesinden sonra başlayacak.
  • PUBG Mobile Season 13, yepyeni bir erkek karakter Andy, Power Ranger Mythic Outfit, vb.

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass, geliştiricilerin global sunuculardaki bir sonraki 0.18.0 güncellemesini başlatmasından kısa bir süre sonra başlayacak. Yeni royale kartı, kıyafetler, ifadeler, silah görünümleri vb.Gibi birçok yeni özel oyun içi ödül getirecek.

PUBG Mobile Sezon 13’ün çıkış tarihi veya başlangıç ​​tarihi açıklandı. İşte Sezon 13 Royale Geçidi’nin başlangıç ​​tarihi ile ilgili tüm ayrıntılar-

PUBG Mobil Sezon 13 Başlangıç ​​Tarihi 

Sezon 13 Royale Geçiş Başlangıç ​​Tarihi : 13 Mayıs 2020

PUBG Mobil Sezon 12, 11 Mayıs 2020’de sona erecek ve PUBG Mobil Sezon 13, 13 Mayıs 2020’de başlayacak . Sezon 12 Royale Geçidi sona erdikten sonra, RP bölümü kilitlenecek ve Sezon 13 Royale Geçidi kullanıma girene kadar hiç kimse giremeyecek.

pubg mobile sezon 13 royale pass başlangıç ​​tarihi açıklandı!Pin

Bu en beklenen tarih olsa da, yetkililerin resmi onayı hala beklemede. Oyuncular çeşitli royale geçiş ödüllerinin kilidini açmak için listelenen RP görevlerini tamamlayabilirler. PUBG Mobile Season 13, Elite Pass’in iki versiyonunu sunacak. Elite Upgrade Royale Pass’in yaklaşık 600 UC’ye mal olması bekleniyor ve Elite Upgrade Plus’ın 1800 UC’ye ihtiyacı olacak.

Yeni sezon Sezon 13, silahları çekme ve tabanca tutma hızını artırmak olan yepyeni bir erkek karakter Andy’yi getirecek . Bununla birlikte, Power Ranger Efsanevi Kıyafeti, Vektör Görünümü, dört yeni ifade ve çok daha fazlasını getirecek.

Bununla birlikte, PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi , Miramar 2.0 , Güvenlik Kapış Modu ve Orman Macera Modu gibi birçok yeni harita, mod ve özellik ekleyecek . Oyuncular bu güncellemeyi hem Android hem de iOS cihazlarına Google Play Store ve Apple Store gibi kendi uygulama mağazalarından yükleyebilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın