Pubg Mobile Sezon 13 Royale Pass RP nasıl artırılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pubg Mobile Sezon 13 Royale Pass RP nasıl artırılır?

pubg mobile sezon 13 royale pass rp nasıl artırılır?Pin

Pubg Mobile Sezon 13 Royale Pass RP nasıl artırılır?

  • Royale Puanlarını en üst düzeye çıkarmak sizi oyundaki en özel kıyafetle ödüllendirir.
  • PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass, Power Ranger Mythic Kıyafet, Vector Skin ve dört yeni ifade ile birlikte geliyor.

PUBG Mobile’deki Royale Puanları, oyundaki özel ödüllere ve ifadelere erişmenin en kolay yoludur. Maksimum Royale Puanı elde etmek ve Royale Puanlarını en üst düzeye çıkarmak için oyuncuları oyundaki en özel kıyafetlerle ödüllendirmek için günlük ve haftalık görevleri tamamlamanız gerekir.

100 Royale Puanı ayrıca oyuncuların Elite Royale Pass’ı ücretsiz kazanmasını sağlar. Ancak, hack kullanmadan bile RP’yi maksimuma çıkarabilir

PUBG 0.18.0: Sezon 13 Royale Geçişinde RP’yi artırın

1 Giriş Günlük

pubg mobile sezon 13 royale pass rp nasıl artırılır?Pin

Her gün giriş yaptığınızda 10 RP puanı kazanırsınız. Belki de bu, oyunda RP’yi artırmanın en doğal yoludur. Bir sezon genellikle 100-120 gün sürer, bu da sadece giriş yapmak için 10-12 Sıralama artışı anlamına gelir.

2 Günlük Etkinlikler

pubg mobile sezon 13 royale pass rp nasıl artırılır?Pin

Günlük etkinlikleri ne olduğunu bilmiyorsanız, yukarıdaki resim günlük olayları bulmak için mükemmel bir kılavuzdur. Her Pazartesi, RP kazanmak için tamamlanabilecek yeni nadir görevler yüklenir.

3 Rp Satın Alma

pubg mobile sezon 13 royale pass rp nasıl artırılır?Pin

Royale Puan Görevi bölümünde satın alma sırası seçeneğini görebiliyor musunuz? Elite Royal Pass’a geçişte daha fazla ödül ve RP kazanırsınız. Elite Pass size yaklaşık 600 UC sunar ve Royale Puanlarını en üst düzeye çıkarma işlemini artıran Royale Pass misyonları bölümünün kilidini açar. Elite Pass görevi size 50, 70 ve 120 Royale Puanı verir ve sonuç olarak RP’nizi hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

PUBG Mobil Sezon 13 Royale Pass, Power Ranger Mythic Kıyafetini, Vector Skin’i, dört yeni ifadeyi ve çok daha fazlasını yayınladı. Bu yeni eşyalardan Ice Ranger veya Fire Ranger, Rank 50’de açılacak ve Ultra Defender Set, Rank 100’de açılacak. Tüm sezon oyuncak temasına dayanıyor ve ‘Toy Playground’ olarak etiketleniyor.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın