Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Sezon 12 Sızdırıldı!

pubg mobile sezon 12 royale pass ödülleri ve beklenen çıkış tarihi sızdırıldı!

PUBG Mobile Sezon 12 Sızdırıldı İşte Sezon 12 Hakkında Herşey!

PUBG Mobile‘ın Sezon 11 birkaç hafta önce oyunda yayınlansa da, Sezon 12 Royale Pass ödüllerini sızdırmayı başardılar. Buna rağmen, yeni sezonun yani Sezon 12 elişiyle birlikte, geliştiricilerin oyuna bazı büyük eklemeler getirmeye karar verdikleri PUBG Mobile‘ın 2. Yıldönümü de kutlanacak.

Bay Ghost Gaming‘den alınan son sızıntılara göre, pubg sezon 12 atölye bölümüne yeni bisiklet kaplamalarının gelmesini bekliyoruz. Ayrıca, yayınlanacak yama içeriğinin ekran görüntüleri de web’de ortaya çıktı. Aşağıda listelenen notlar, Sezon 12 Royale Pass Geçişine yaklaşan bazı büyük ödül sızıntılarını göstermektedir.

PUBG Mobile Sezon 12 Royal Pass Ödülleri;

M416 Skini;

Sezon 12 Pubg mobile , M416 silahının zarif kaplaması, oyunda şanslı dönüşler yaparak yakalanabilir. Yapıyı özetleyen skin, gövdede bir papağan rengi 3D kaplama ve ardından stokta mavi laminat ile donatılmıştır.

Bununla birlikte, sadece Yıldönümü etkinliği sırasında alınabildiği için en nadir skinlerden biri olduğu bilinmektedir. İşte şanslı çekiliş ödülüne bir bakış:

pubg mobile sezon 12 royale pass ödülleri ve beklenen çıkış tarihi sızdırıldı!

Bisiklet Atölyesi;

Silahlarda yükseltme kavramı oyuna geldiğinden, bir çok oyuncu bisiklet atölyesindeki yeni kaplamalar için talepte bulundu. Oyuncuların geri bildirimlerine öncelik vererek, geliştiriciler test sunucularına bazı bisiklet kaplamaları eklediler. Bunun yanı sıra, kaynak tarafından belirtildiği gibi, özel kaplama da seviye 3’e yükseltilebilir. Oyuncular bu yeni eklemeyi bir sonraki PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesinde görebilir.

pubg mobile sezon 12 royale pass ödülleri ve beklenen çıkış tarihi sızdırıldı!

Yeni Yıl Dönümü Teması;

Daha önce de belirtildiği gibi, PUBG Mobile‘ın 2. Yıldönümü yaklaştı ve bu vesileyle yetkililer lobiyi yeni Yıldönümü temasıyla süslemeye karar verdiler. Arka planda seyircilerin yer aldığı renkli bir sahne var. Şaşırtıcı gerçek, bazı mini oyunların oyuncu konumunun arkasında tespit edilmiş olması, bu da bize en son güncellemede gelen bazı yeni oyunlar hakkında ipucu veriyor.

pubg mobile sezon 12 royale pass ödülleri ve beklenen çıkış tarihi sızdırıldı!

PUBG MobileSezon 11, 3 Mart 2020’de sona erecek ve geliştiricilerin yeni Sezon 12 Pubg Mobile‘yi iki gün sonra zorlaması bekleniyor. Yeni Royale Pass‘ın gelişiyle, oyuncular 0.17.0 sürüm güncellemesinin yayınlanmasını umabilirler. Ancak, tüm güncelleme bilgileri için hala resmi bir bilgi beklenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu