PUBG Mobile Şekilli Nick oluşturucu: Benzersiz bir ad nasıl oluşturulur? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Şekilli Nick oluşturucu: Benzersiz bir ad nasıl oluşturulur?

pubg mobile şekilli nick oluşturucu: benzersiz bir ad nasıl oluşturulur?Pin

PUBG Mobile Şekilli Nick oluşturucu: Benzersiz bir ad nasıl oluşturulur?

  • İşte PUBG Mobile için havalı ve benzersiz isimler bulma ve üretme rehberi.
  • Oyuncular, beğendikleri Nick’leri oluşturmak için aşağıda belirtilen web sitelerini veya uygulamaları kullanabilirler.

PUBG Mobile, oyuncuların istedikleri karakter görünümünü oluşturmak için kullanabilecekleri benzersiz kıyafetler, paraşütler, silahlar ve araçlar içerir. Kıyafetler ve görünümler oyunculara benzersiz bir kimlik verir. Ancak, bir oyuncu için benzersiz bir nick oluşturan temel bir seçenek, oyun içi adıdır.

Oyun adları, video oyunları tarihinde çok eskilere dayanır. Şekilli Nick bir oyuncuyu tanımlar ve bazen daha fazlasını söyler ve ifade ederler. PUBG Mobile , envanterdeki isim kartlarını kullanarak oyuncu isimlerini değiştirme seçeneğine sahiptir.

Oyuncular, isimlerini seçme konusunda yaratıcı olabilir ve yeni ve benzersiz oyun isimleri oluşturmak için semboller ekleyebilir veya kelimelerle deneyler yapabilirler. Bu yazıda PUBG Mobile’da bazı ilginç isimlerin nasıl oluşturulacağını göreceğiz.

PUBG Mobile’de Nick oluşturmak için web siteleri

pubg mobile şekilli nick oluşturucu: benzersiz bir ad nasıl oluşturulur?Pin

İnternet, oyuncular için benzersiz isimler oluşturan web siteleri sunar. PUBG Mobile oyuncuları da bu siteleri kendileri için Şekilli bir isim oluşturmak için kullanabilirler. Örnekler arasında Nickfinder.com , Name-generator.org.uk ve Mmoscoop.com bulunur . Bu web sitelerinin çoğu, kullanıcıdan bir ad girişi alma ve onu benzersiz sembollerle harika adlar ve kelimeler oluşturacak şekilde değiştirme özelliklerine sahiptir.

Örneğin: Name-generator.org.uk, biri oyun olmak üzere farklı amaçlar için ad oluşturma olanağı sunar. Web sitesinde oyun seçeneğini seçtikten sonra site, kullanıcılardan isimleriyle birlikte koymak veya ilişkilendirmek istedikleri ayrıntıları girmelerini isteyecektir. Bu özellikler, oyuncuların mükemmel Nickler seçmelerine yardımcı olacaktır.

PUBG Mobile Nick oluşturmak için uygulamalar

pubg mobile şekilli nick oluşturucu: benzersiz bir ad nasıl oluşturulur?Pin

İnternetteki web sitelerinin yanı sıra, bazı uygulamalar PUBG Mobile oyuncuları için harika isimler oluşturmaya da yardımcı olur. Bu tür uygulamalardan biri , yalnızca Android cihazlarda kullanılabilen ” Pubg için ad oluşturucu ” dur . MadLab Studio tarafından geliştirilen harika bir uygulamadır ve kullanıcıların istenen kelimeleri girmesine izin verir, ancak kullanıcıların girmeyi seçebileceği seçenekler olarak özel semboller ve metinler sunar.

250’den fazla farklı sembole sahiptir ve PUBG Mobile’ın belirli bir adı destekleyip desteklemediğini kontrol eder. Bu uygulama aynı zamanda Free Fire gibi diğer battle royale oyunları için adlar üretir. İşte uygulamanın kullanımını gösteren bir video.

Ne yazık ki, iOS cihazları, PUBG Mobile gibi oyunlar için adlar oluşturabilen uygulamalardan yoksundur. Ancak, NameMage bunu rol yapma oyunları için yapan bir uygulamadır ve bazı oyuncular bu isimleri PUBG Mobile için de harika bulabilir. NameMage uygulamasına bağlantı burada .

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın