PUBG Mobile rp ne zaman bitiyor? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile rp ne zaman bitiyor?

 pubg mobile rp ne zaman bitiyor?Pin

PUBG Mobile rp ne zaman bitiyor?

PUBG Mobile Sezon 19 kısa süre önce başladı, bu da RP bölümünün artık açıldığı anlamına geliyor. PUBG Mobile’a Sezon 19’da yapılan en son eklemelerden biri, Traverse adlı yepyeni Royale Pass.

Her PUBG Mobile sezonu yaklaşık iki ay sürer ve aynısı Sezon 19 için de geçerlidir. Mevcut sezonun kesin bitiş tarihini arayanlar için aramaları burada sona eriyor.

Bu makale PUBG Mobil rp ne zaman bitiyor bakmaktadır.

PUBG Mobile rp ne zaman bitiyor

pubg mobile rp ne zaman bitiyor?Pin

PUBG Mobile’ın Rp bölümüne göre 19. Sezon, 12 Temmuz 2021’de sona erecek. Normal programa göre Royale Pass bölümü 13 Temmuz 2021’de kilitlenecek ve oyuncular yeni bir güncelleme yayınlanana kadar RP bölümüne erişemeyecek. Ayrıca, Sezon 19 sona erdiğinde her oyuncu belirli bir seviyeye düşürülecek.

Oyuncuların tüm Sezon 19 Royale Pass ödüllerini toplamak için yaklaşık 60 günleri vardır. Tipik programın ardından Tencent Games, PUBG Mobile Sezon 20’yi piyasaya sürmek için küçük bir oyun içi yama yayınlayacak.

PUBG Mobile Sezon 19, Traverse: Power of Titans temasından büyük ölçüde ilham almıştır. En son Royale Pass’ta yapımcılar bir dizi özel kıyafet, silah görünümü, ifade ve daha pek çok ödül eklediler.

Ancak, oyuncuların tüm Traverse ödüllerinin kilidini açmak için Sezon 19 Elite Royale Pass satın almaları gerekir. Elite Pass’in iki farklı çeşidi vardır: Elite Royale Pass ve Elite Royale Pass Plus. Standart versiyonun maliyeti 600 UC civarındayken , yükseltilmiş versiyonu 1800 UC olarak fiyatlandırılmıştır .

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın