Mobil Oyunlar

PUBG Mobile: RP nasıl artırılır 2020!

pubg mobile: rp nasıl artırılır 2020!

PUBG Mobile: RP nasıl artırılır 2020!

  • İşte PUBG Mobile’da daha fazla RP kazanmanın ve hızlı bir şekilde sıralama yapmanın birkaç yolu.
  • Bu ipuçları listesi, rakiplerinizin önüne geçmenize ve sahaya hakim olmanıza yardımcı olacaktır.

RP (Royale Pass), arttırmanın oyuncuların ödül kazanması için ana yöntem olan PUBG Mobile’deki sezonluk kampanyayı ifade eder. Oyuncular çeşitli zorlukları ve etkinlikleri tamamlayarak RP kazanabilir ve ödül olarak kozmetik yükseltmeler ve öğeler kazanabilirler. PUBG Mobile’de iki tür Royale Pass vardır : Ücretsiz ve Elit.

Royale Pass Arttırmak herhangi bir satın alma işlemi gerektirmez ve oyuncu her seviye atladığında eşyalar ve kozmetik yükseltmeler alır. Bununla birlikte, eşyalar ve kozmetikler, Elite Royale Pass’taki ödüller kadar çekici veya çekici olmayacak.

pubg mobile: rp nasıl artırılır 2020!

Elite Royale Pass, oyuncu için çekici kozmetik görünümler ve öğelerle ağzına kadar doludur, ancak aynı zamanda edinilmesi 600 UC’ye mal olur. UC, gerçek para ile satın alınabilen oyun içi para birimidir.

Bu yazıda, PUBG Mobile’da RP’yi artırmanın birkaç yolunu inceleyeceğiz .

Satın alma yapmadan RP’yi artırmanın yolları

Günlük giriş yapın: Günlük giriş bonusunu alarak, oyuncular her gün düzenli bir RP akışına sahip olacaklar.

pubg mobile: rp nasıl artırılır 2020!

Günlük Etkinlikler: Her zaman, oyunun ana ekranından takip edebileceğiniz bir dizi Günlük Etkinlik vardır. Çeşitli etkinlikleri tamamladığınızdan emin olmak için günlük olayları kontrol etmeye devam ettiğinizden emin olun.

Bu, çoğu zaman her oyunda bir RP Bonusu sağlayacaktır. Ancak bazen Günlük Etkinlikler RP bonusları içermez.

İlgili Makaleler
pubg mobile: rp nasıl artırılır 2020!

Haftalık Etkinlikler: Günlük Etkinlikler gibi, Haftalık Etkinlikler daha büyük bir RP bonusuyla hafta boyunca devam eder. Ancak, önemli bir bonus elde etmek için oyuncunun daha fazla hedefi vurması gerekir.

200 RP Sandığı: Oyuncu birden fazla görevi tamamladıktan sonra her hafta 200 RP’lik bir sandık düşer ve devasa bir 200 RP bonusu için envanterden talep edebilirsiniz.

Alışveriş yaparak RP’yi artırmanın yolları

pubg mobile: rp nasıl artırılır 2020!

Elite Royale Pass’ı satın alın: Şaşırtıcı bir 600 UC fiyat etiketi ile Elite Royale Pass zorlu bir satıştır. Bununla birlikte, çekici kozmetik görünümleri ve beraberinde gelen öğeleri düşündükten sonra, satın almak uygun bir seçenek haline gelir.

RP Puanları Satın Alma: Pazardan doğrudan küçük ve belirli miktarlarda RP puanları satın alarak, RP kademelerinde hızla ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda ekonomik olarak uygun bir seçenektir.

PUBG Mobile’da RP’yi artırmanın diğer zor yolları

  1. Daha düşük seviyeli oyuncularla lobilere rastlamak için genellikle oynamayacağınız sunucularda oynayın. Bu, daha fazla oyun kazanmanıza ve kolayca öldürmenize yardımcı olacaktır.
  2. Daha kolay lobiler bulmak için yeni haritalar ve sunucularla denemeler yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu