PUBG Mobile: Royale Pass Sezon 12'de Rs 200 indirimi Geldi! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Royale Pass Sezon 12’de Rs 200 indirimi Geldi!

pubg mobile: royale pass sezon 12'de rs 200 indirimi geldi!Pin

PUBG Mobile: Royale Pass Sezon 12’de Rs 200 indirimi Geldi!

Google zaman zaman PUBG Mobile’de akıllı telefon oyuncuları için oyun içinde kullanmak üzere kredi kuponu olarak Rs 200 kuponu teklif etti . Bu teklif kısa bir süredir kullanılabiliyor ve kullanıcılar Google Play Store ana menüsünde veya ödüller bölümünde bulabiliyorlar. Kupon 200 Rs değerinde ve Royale Pass Sezon 12 için oyunun kendisinde kullanılabilir. Oyuncular önce Google Play Store’da kuponu kullanmak ve daha sonra boşuna oynamak için oyunu başlatmak zorunda kalacaklar.

Şimdi, bu PUBG Mobile Rs 200 kupon kredisi oyunun kendisindeki satın alımlarda kullanılabilir ve bunlar gerçek para birimi gerektiren herhangi bir işlemi içerir. Ancak kuponun kullanım için geçerli olması için kriterler, kullanıcıların en az 350 Rs UC satın almasıdır. Oyuncular UC alırken kullanabilirler ve işlem sırasında kuponu kullanmaları istenir. Kupon Google Play Store’da kullanıldıktan sonra, yalnızca 29 Mart’a kadar kullanıcı için geçerlidir. Kupondan yararlanmak için minimum bir gereklilik olduğundan, Royal Pass Sezon 12 onunla satın almak için mükemmel bir mantıklıdır.

Yeni PUBG Mobil Güncelleme 0.17.0 yayında. Yeni güncelleme Klasik Erangel’de bir Eğlence Parkı Modu ile ikinci yıldönümünü kutluyor. Royale Pass Sezon 12‘ye ‘Birlikte Oynuyoruz!’ ve 9 Mart’ta gelecek. Yeni bir Kuzey Kutbu Modu, yeni bir AirDrop silahı DBS Av Tüfeği, yeni bir Arcade Modu, Ölüm Tekrarlama ve Renk Körü Modu var.

PUBG Mobil Güncelleme 0.17.0 güncellemesi yayında ve kesinti olmadı. Güncelleme, görünüşe göre Android’de yaklaşık 1.69GB depolama alanı ve iOS’ta 1.95 GB depolama alanı gerektiriyor. 6 Mart’tan önce güncellenen oyunculara 50 Gümüş, 2.888 BP ve 3 günlük Yıldönümü Pan Kaplaması verilecek. Klasik Mod’da, 12 Mart’ta gelen Erangel – Eğlence Parkı Modu’nu içeren yeni içerikler var.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın