PUBG Mobile Redeem Kodları (Temmuz 2022) Bedava UC - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Redeem Kodları (Temmuz 2022) Bedava UC

pubg mobile redeem kodları (temmuz 2021) bedava ucPin

PUBG Mobile Redeem Kodları (Temmuz 2022) Bedava UC

PUBG Mobile Redeem Kodları Temmuz 2022: – Her PUBG oyuncusu, karakterleri için Efsanevi kıyafetler, Silah görünümleri ve PUBG Mobile’ın birçok premium öğesini ister. Ancak bu, herkesin bu eşyaları alması mümkün değildir. Çünkü satın almak için PUBG UC olarak gerçek para harcamaları gerekiyor. Sadık bir geliri olmayan bir oyuncu için bu çok pahalı. PUBG Redeem Codes kullanarak bu eşyaları ücretsiz almanın bir yolu olduğunu biliyor musunuz? PUBG Mobil Kullanım Kodlarını nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, daha fazlası için aşağı kaydırın.

Bu yazıda PUBG Promosyon Kodu ile ilgili tüm detayları ele aldık. Kullanım kodu nedir, ödeme prosedürü ve nasıl edinilir. PUBG Mobile için %100 çalışan bir Redeem Code alacağınızdan emindim. Bu, PUBG’de ücretsiz efsanevi öğeler vermenize yardımcı olabilir. Ücretsiz ifadeler, evcil hayvan, karakter kuponu, popülerlik ve daha pek çok şey için kullanma kodlarını alın.

Temmuz 2022 için 200’den fazla çalışan PUBG Mobil Kullanım Kodu sunuyoruz . Bu kodları kullanarak %100 ücretsiz ödül kazanın. M416 Silah Görünümleri, Ücretsiz Royal Pass, bedava PUBG UC , Kıyafet ve PUBG Karakter kuponu kullanma kodu gibi harika ödüller elde etmek için %100 garanti vardır . Nasıl kullanılacağını bilelim.

PUBG Mobil Kullanım Kodu nedir?

PUBG Redeem Code, 10 basamaklı veya karakter tabanlı koddur. PUBG Mobile’dan ücretsiz ödüller almak için kullanabilirsiniz. PUBG Mobile’da çok fazla oyun içi öğe var, ancak bu öğeleri UC kullanarak satın almanıza izin veriyor. Tabii ki PUBG almak için para harcamanız gerekecek.

pubg mobile redeem kodları (temmuz 2021) bedava ucPin

UC. Ancak, kullanma kodları size bu premium ürünleri ücretsiz olarak getirir. Bu, Free Fire Redeem Code ve ödül sistemine benzer. PUBG Mobile kodlarını kullanmak için PUBG Redemption Center adlı resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

PUBG Mobil Kodları Kullan Temmuz 2022

PUBG için en iyi Kodu Kullanın ve muhteşem öğeleri ücretsiz kullanın. Ek olarak, size resmi kaynaklardan test edilmiş ve doğrulanmış tüm PUBG Mobil Kullanım Kodlarını getirmeyi taahhüt ediyoruz. Son zamanlarda Andy’nin Karakter kullanma kodunu ekledik. Lütfen süresi dolmadan kullanın.

PUBG Mobile en son Ücretsiz UC Kullanım Kodunu alın:

 • Yeni MG3 Silah Görünümü ZADROT5QLHP
 • Ücretsiz Yeniden Adlandırma Kartı MİDASBÜY-COM
 • Operasyon Leo Kıyafet Kodu Kullan BBKTZEZET3
 • Andy Karakter Kodu Kullan SDYMKTKTH8

PUBG Mobile İçin En Son Çalışan Redeem Kodları

Bugün için en son PUBG Mobile kodu kullanın. Sınırsız ücretsiz malzeme almak için aşağıda listelenen kullanım kodlarını kullanın. Son zamanlarda ücretsiz PUBG Mobile Silver Fragments kullanma kodlarını güncelledik.

 • FENKYU5ATPD
 • LEVKIN1QPCZ
 • VETREL2IMHX
 • ZADROT5QLHP
 • BOBR3IBMTO
 • SIWEST4YLXR
 • BDNKUPRMF4
 • DKJU9GTDSM – 1000 Gümüş Parça için Kodu Kullan
 • DKJU5LMBPY – PUBG Mobil Ücretsiz Gümüş Parçalar Kodu Kullan
 • UCBYSD600 – 600 UC kodu kullanma
 • MIDASBUY – Ücretsiz bir yeniden adlandırma kartı ve oda kartı almak için bu kullanma kodunu kullanın (Midasbuy.com Özel kullanım kodu)
 • EKJONARKJO – Sınırsız M416 Silah Görünümü İçin PUBG Kullanın Kodu
 • BBKTZEZET3 – PUBG Operasyonu Leo Seti Efsanevi Kıyafet Kodu Kullan
 • BBVNZBZ4M9 – Bu Kullanım Kodunu Kullanarak Ücretsiz PUBG Futbolu ve Tavuk Popülaritesi Alın
 • BBKVZBZ6FW – Bu Kod Kullanarak 2 Kırmızı Çay Popülaritesi Alın
 • BBKRZBZBF9 – 1 Ücretsiz PUBG Topu Popülerliği Almak İçin Kod
 • BAPPZBZXF5 – UMP-45 Silah Görünümü Alın

PUBG Mobil Kullanım Kodu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobil Kullanım Kodunun kullanma prosedürüne bakın. Bu PUBG Kullanım Kodlarını 2022 sadece PUBG Resmi Web Sitesinin Kullanım Sayfasında da kullanabilirsiniz. PUBG Mobil Oyun ve herhangi bir yerde doğrudan kullanamazsınız. Kullanım Koduna sahipseniz, onu kaydetmek için aşağıda verilen girişi takip edin.

pubg mobile redeem kodları (temmuz 2021) bedava ucPin

 1. PUBG Mobil Oyununu Açın Ardından >> Profil Seçeneğine gidin ve PUBG Karakter Kimliğinizi Kopyalayın.
 2. Buraya Git ve çalışan herhangi bir Ücretsiz PUBG Mobil Kullanım Kodunu kopyalayın.
 3. Ardından PUBG Mobile Resmi Web Sitesini Açın ve PUBG Ödül Kullanım Merkezine gidin
 4. PUBG Redemption Center’a İndikten Sonra Orada Üç Kutu Görüyorsunuz. Karakter Kimliğinizi, Kodunuzu Kullanın ve Doğrulama Captcha’nızı doldurmanızı ister.
 5. Öncelikle PUBG Karakter Kimliğinizi İlk Kutuya Girin veya Yapıştırın, Ardından Kullandığınız Kodu İkinci Kutuya ve Son Kutuya Yapıştırın. Üçüncü Kutuda resimde gösterilen Doğrulama Captcha’sını girin.
 6. Doldurduktan sonra, her üç kutu da, Körük Kullan Butonuna Tıklayın.
 7. Redeem Code’unuzu başarıyla kullanacaksınız.
 8. Şimdi PUBG Mobile Game’e gidin ve Posta Seçeneğini Kontrol Edin
 9. Öğeleri Şimdi Kullan’ı bulacaksınız Hediye Topla ve Keyfini Çıkarın
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın