Mobil Oyunlar

PUBG Mobile: PUBG’de ücretsiz Kask Skinleri nasıl alınır?

pubg mobile: pubg'de ücretsiz kask skinleri nasıl alınır?

PUBG Mobile: PUBG’de ücretsiz Kask Skinleri nasıl alınır?

  • PUBG Mobile’ın oyunda kask gibi çok çeşitli özel eşyaları var
  • Bu makale Kask skinleri nasıl ücretsiz alabileceğinizden bahsediyoruz

PUBG Mobile , skinler, ifadelerin ve kıyafetlerin mükemmel bir derlemesine sahiptir. Oyuncular oyunda mevcut muhteşem seçkin eşyalar için can atıyorlar.

Bunlardan biri PUBG Mobile oyuncularına kafa koruması sağladıkları için en önemli özelliklerden biri olan kask.

Oyuncular çeşitli kask seviyeleri için nadir bir skine sahip olmak ister. Oyun içi öğeler oldukça abartılı ve ucuz değil. Bu öğeleri almak için oyun içi para birimini, yani UC‘yi kullanmak gerekir. Ancak, tüm PUBG Mobile oyuncuları kaplamalar için ödeme yapamaz

Böylece oyuncular  kaplamaları ücretsiz almak için bir yol bulmaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile’da ücretsiz Kask Kaplaması

1 Kodları Kullan

pubg mobile: pubg'de ücretsiz kask skinleri nasıl alınır?

Bu kodlar, aksi takdirde UC tarafından satın alınabilecek özel ürünleri kullanmak için kullanılır. Kullanım kodları, ödeme yapmayan oyunculara bazı cömert eşyalardan yardım alma fırsatı sunar.

Bu kodlar Tencent Games tarafından festivaller, işbirliği ve diğer tatiller gibi etkinlikler sırasında sosyal medya hesaplarında ve akışlarında yayınlanır. Bu kodlar sınırsız değildir ve yalnızca belirli sayıda öğe olarak kullanılabilir, bu yüzden bunları elde etmek hızlı olmalıdır.

2 Etkinlikler

PUBG Mobile’da öğeleri sınırlı bir süre için sağlayan etkinlikler var. Oyuncular olayları almak için gerekli görevleri tamamlamak zorundadırlar. Bu olaylar genellikle konuma veya bölgeye özgüdür.

İlgili Makaleler

3 Royale Geçidi

PUBG Mobile’daki Free Royale Pass, oyunculara eşyaları sağlar; günlük görevleri ve görevleri tamamlayarak RP seviyelerini artırarak alabileceğiniz farklı ödüller içerir.

pubg mobile: pubg'de ücretsiz kask skinleri nasıl alınır?

4 Ücretsiz UC Elde Etme

Özel kıyafetlerin, kaplamaların ve ifadelerin çoğu sadece oyun içi mağazadan UC tarafından satın alınabilir. UC, oyun içi mağazada yapılan satın alma işlemlerinin çoğunda kullanılan oyun içi para birimidir. Oyuncuların UC satın almak için kullanabileceği Google Play kredileri almak için Google Opinion ödülü ve diğer GPT siteleri gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu