PUBG Mobile: PUBG için en iyi tabletler! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: PUBG için en iyi tabletler!

pubg mobile: pubg için en iyi tabletler!Pin

PUBG Mobile: PUBG için en iyi tabletler!

  • PUBG Mobile oynamak için en iyi tabletlerin listesi.
  • Tüm bu tabletler muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor.

PUBG Mobile , oyuncuların rakiplerine üstünlük sağlamak için daha yeni ve daha iyi donanım aradığı çok rekabetçi bir oyundur.

Bu bağlamda, daha büyük bir ekran boyutu, iyi işlemci hızı ve bir tablette iyi bir RAM PUBG Mobile oynamak için faydalıdır. İşte oyuncuların PUBG Mobile oynamak için kullanabileceği en iyi tabletlerden bazıları .

PUBG Mobile oynamak için en iyi 3 tablet:

1. Apple iPad Pro 11 inç 2020

pubg mobile: pubg için en iyi tabletler!Pin

Apple iPad Pro, 120 Hz 11 inç uçtan uca Sıvı Retina ekrana sahip.

Neural Engine ile inanılmaz A12Z Biyonik çip, çok düzgün oyun oynama sağlar. İPad Pro, Mart 2020’de piyasaya sürüldü.

PUBG Mobile’ı oynayabileceğiniz en iyi tabletlerden biridir. Oyuncuların depolama gereksinimine bağlı olarak iPad’in birden fazla çeşidi vardır.

Apple iPad Pro’da PUBG Mobile oyun oynama videosunu buradan izleyebilirsiniz :

YouTube video

2 Samsung Galaxy Tab S6

pubg mobile: pubg için en iyi tabletler!Pin

Samsung Galaxy Tab S6 cep telefonu 10.5 inç Super AMOLED ekrana sahip. Bu sekmede, muhteşem bir oyun performansı sağlayan SM8150 veya Snapdragon 855 bulunur.

Ağustos 2019’da piyasaya sürülen, performans açısından bir canavardır. Bu sekmenin 6 GB RAM veya 8 GB RAM varyantı elde edilebilir. Samsung Galaxy Tab S6’nın dahili depolama alanı sırasıyla 128 GB ve 256 GB varyantlarıyla geliyor.

Ayrıca burada Samsung Galaxy Tab S6’da PUBG Mobile oyun oynama videosunu da izleyebilirsiniz:

YouTube video

3 Samsung Galaxy Tab S5E

pubg mobile: pubg için en iyi tabletler!Pin

Samsung S5E sekmesi Nisan 2019’da piyasaya sürüldü, ancak hala PUBG Mobile gibi oyunlar oynamak için orta sınıf segmentte mükemmel bir tablet.

10,5 inç Super AMOLED ekranla birlikte gelir. PUBG Mobile’ı iyi bir ayarda gecikme olmadan çalıştırabilen SDM670 veya Snapdragon 670’e sahiptir. Bu cihazın temel varyantı 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahiptir.

Samsung S5E tablette PUBG Mobile oyun oynama oyununa buradan göz atabilirsiniz:


YouTube video

Bunlar PUBG Mobile oynamak için piyasadaki en iyi tabletlerden bazıları. Bu tabletler için herhangi bir fiyat aralığı dikkate alınmamıştır.

Yukarıda belirtilen üç tabletin hepsi en yüksek kalitededir. Oyuncular ayrıca Samsung Tab S4 ve Honor Pad 5 gibi daha düşük menzilli tabletleri de seçebilirler. Ancak, iyi bir oyun perspektifinden, 2 GB RAM ve daha düşük işlemci hızına sahip bir tablet ile gitmek mantıklı değildir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın