PUBG Mobile: PC ve MAC'de PUBG oynamak için en iyi emülatörler! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: PC ve MAC’de PUBG oynamak için en iyi emülatörler!

pubg mobile: pc ve mac'de pubg oynamak için en iyi emülatörler!Pin

PUBG Mobile: PC ve MAC’de PUBG oynamak için en iyi emülatörler!

  • PC veya MAC’de PUBG Mobile oynamak için en iyi emülatörleri mi arıyorsunuz?
  • Kişisel olarak PUBG mobile oynamak için en iyi 3 emülatörü deneyimledik ve getirdik.

Pubg Mobile , etrafındaki en iyi Battle Royale oyunlarından biridir. Ancak, oyuncu sayısı ve eşzamanlı oyuncu kayıtları PC oyunlarını utançlandırabilecek birçok mobil oyun olduğu için PUBG mobile en üstteki tek BR değil.

Bununla birlikte, herkes mobil platformda oyun oynamayı sevmiyor; bazıları daha büyük bir ekranda oynamayı tercih ediyor. Bu notta, PC veya MAC‘de mobil oyunlar oynamak için kullanılabilecek en iyi 3 emülatörün bir listesini hazırladık.

BlueStacks

pubg mobile: pc ve mac'de pubg oynamak için en iyi emülatörler!Pin

Platform: Windows, MAC

Bluestacks, ileri teknoloji mobil oyunları herhangi bir gecikme olmadan işleyebildiğinden, yaygın olarak kullanılan bir emülatördür. PUBG mobile’i PC veya MAC’de oynatmak için kullanılabilecek en dengeli emülatörlerden biridir.

En iyi yanı, oyuncuların emülatörü kullanmak için tek bir para ödemek zorunda olmamasıdır. Ayrıca hemen hemen her mobil oyunu kolaylıkla oynamanın keyfini çıkarabilirler.

Bluestacks’ın basit bir kullanıcı arayüzü de var. İhtiyaçlarınıza göre yapılandırabileceğiniz birçok özelleştirme sunar.

Tencent Gaming Buddy / Gameloop

pubg mobile: pc ve mac'de pubg oynamak için en iyi emülatörler!Pin

Platform: PC

PUBG Mobile, büyük bir oyuncu tabanına sahip bir oyundur, ancak herkes oyunu mobil cihazda oynamayı tercih etmez. Oyunun geliştiricileri bile bunu biliyor, bu yüzden PUBG Mobile geliştiricilerinden orijinal bir emülatörümüz var.

Daha önce Tencent Gaming Buddy olarak bilinen Gameloop, PUBG’yi oynamak için en iyi emülatörlerden biridir. Oyunculara en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Gameloop’u indirmek ve kullanmak kolaydır, ancak sevmediğim bir şey, PC’yi biraz tembelleştirmesidir. Bununla birlikte, bu özneldir ve PC’nin çalıştığı koşullara bağlıdır.

Andy

pubg mobile: pc ve mac'de pubg oynamak için en iyi emülatörler!Pin

Platform: Windows, MAC

Andy benzersiz bir şey. Oyunu indirip oynamaya başladığınız geleneksel emülatörünüz değil. Andy, mobil cihazınızı PC’deki istemciyle senkronize edebileceğiniz bir platformdur.

PUBG Mobile’ı mobil cihazlarıyla kontrol cihazı olarak PC veya MAC’de oynamayı seviyorlarsa oyunculara Andy’yi kullanmalarını öneririm.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın