PUBG MOBİLE Oyunu ile Para Kazanmanın 5 Yolu [2022] - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG MOBİLE Oyunu ile Para Kazanmanın 5 Yolu [2022]

pubg mobi̇le oyunu ile para kazanmanın 5 yolu [2021]Pin

PUBG MOBİLE Oyunu ile Para Kazanmanın 5 Yolu [2022]

Merhaba arkadaşlar bugün konu biraz değişti. Bugün size PUBG Mobile üzerinden para kazanmanın çok kolay olan beş nihai yolunu göstereceğim ve birçok insan benden ücretsiz UC ve bu günlerde sağlaması gerçekten zor olan Premium PUBG Hesapları istiyor. Yine de, bugün size PUBG Mobile üzerinden biraz para kazanarak onları elde etmenin en iyi yolunu göstereceğim, ki bu bugünlerde çok kolay ve insanlar bu günlerde çok kazanıyor, bu yüzden oyununuza harcayacak paranız yoksa, o zaman bu belki ihtiyaçlarınızı karşılamanın iyi bir yoludur. Size gizli bir numara göstermeyeceğim, ancak insanların bu günlerde kullandıkları ve işe yaradıkları bazı hafif yollar göstereceğim.

Bu web sitesi de PUBG Mobile ile alakalı o yüzden PUBG üzerine blog yazarak da para kazanıyorum diyebilirim ki bu zor ama işe yarayan bir yol ama bugün paylaşacağım yöntemler blog yazmaktan daha kolay.

PUBG Mobil Oyun Akışı Yoluyla Para Kazanın

PUBG Mobile akışı, paramın en popüler yollarından biridir. Binlerce yayıncı Youtube, Facebook gibi farklı platformlarda yapıyor ve özellikle yasal ve güvenli yollar olan Reklamlar, Bağışlar ve Sponsorlar aracılığıyla seğiriyor ve oyun içi çok daha iyi olan oyunların birçoğu, oyunlarının çekici olduğu oyunların birçoğu uzun süredir yayınlanıyor. zaman. PUBG Mobile, yayıncılara farklı oyun etkinlikleri hakkında videolar yapmaları için sponsor oldu, bu da bir başka iyi nokta. Yine de en önemli şey, bu yöntemin gerçekten çok büyük bir sıkı çalışma ve zaman gerektirmesidir, ancak o zaman çıktı da gerçekten şaşırtıcıdır ve bu sizin tam zamanlı işiniz olabilir. Streaming’i başlatmak için google’da ve youtube’da arama yaparsınız, ancak biraz bilginiz varsa sizin için çok kolay olacaktır.

Bir UC Çevrimiçi Mağazası Açın ve PUBG UC Satın

Sadece bir Facebook sayfası veya basit bir web sayfası oluşturun ve arkadaşlarınıza ve diğer oyunları uygun fiyata UC satmaya başlayın ve inanın bana, bu yöntem para kazanmanın en kolay ve en iyi yöntemlerinden biridir. PUBG Mobile’da UC satın almak için, uluslararası olarak çalışan kredi kartları olmadığı için çoğu oyun için zor olan bir satın alma işlemi yapmak üzere bir kredi kartına ihtiyacınız vardır. Bu insanlara iyi bir fiyata UC satın almaları için hizmet verebilir ve bu sayede birkaç dakika ile komisyon alabilirsiniz. Birçok Facebook Sayfası ve Facebook ve YouTube’daki farklı kişiler bu hizmeti oyunculara veriyor ve başarılı bir yarı zamanlı iş. Doğrudan PUBG Mobile’dan çok sayıda UC satın alabilir ve ardından bunları küçük bir komisyonla farklı insanlara satabilirsiniz. Bunu başlatmak için Google ve YouTube’da arama yapabilirsiniz,

PUBG Mobil Hesap Satın Alma ve Satma

PUBG Mobil hesap satın almak ve satmak, basit ve karlı olduğu için her geçen gün popüler hale geliyor. Oyunu bırakan ve artık oyunu oynamak istemeyen birçok PUBG Mobile oyuncusu, satın alabileceğiniz hesaplarını satıp, oyunlara yeni başlayanlara satmak istiyor ve zaten bazı efsanevi görünümlere sahip bir hesap istiyorlar. PUBG Mobile hesabı satın almak bu günlerde çok yaygınlaşıyor. Bazı özel görünümlere sahip hesap M416’nın buzul görünümleri ve M416 ve SCAR-l’nin AKM Fool görünümleri gibi, Efsanevi kıyafet ve sezon 1, 2 veya 3’ün bazı eski hesapları oyunculardan daha fazla talep görüyor, bu nedenle bu tür hesapları şurada satın alın: ucuza satar ve sonra iyi bir kârla satar. İnsanların hesap satma veya satın alma talebinde bulunduğu PUBG ile ilgili bazı gruplara katıldı ve şimdi çalışmaya başlayın.

PUBG Mobil Turnuvaları ve Eşantiyonları

PUBG Mobile’ın iyi bir oyuncusuysanız, bu fırsattan yararlanma şansınız daha yüksek olabilir, çünkü hemen hemen her zaman, birçok yayıncı izleyicilerine ücretsiz turnuvalara katılmayı ve biraz UC ve hatta ücretsiz bir kraliyet geçişi kazanmayı teklif ediyor. oyuncular her zaman kraliyet geçmişine ait UC’lerini saklarlar ve bunu bir turnuva aracılığıyla kazanırlar. Ayrıca 500 ile 1000$ arasında kazanan bir fiyatla bazı büyük turnuvalara katılabilirsiniz, ancak bundan sonra oynanışınızın harika olması ve rekabetçi bir oyuncu olmanız gerekir; aksi takdirde, özellikle YouTube’daki birçok PUBG Yayıncısı giriş ücretinizi kaybedebilirsiniz.

Ayrıca UC gibi ödüller de çekilişlere katılarak elde edebilirsiniz, ancak bunun uygun bir kazanç yolu olmadığını düşünüyorum, bu yüzden bunu önermiyorum.

Bir PUBG Mobil Blogu Başlatın

Blog yazmak da para kazanmanın başka bir yoludur. Ben de bunu uzun zamandır yapıyorum ve gerçekten harika, bu yüzden bu oyun hakkında bilginiz varsa ve oyun içinde aktifseniz, PUBG Mobile ipuçlarını ve püf noktalarını, yeni etkinliklerle ilgili haberleri ve çözümlerle ilgili güncellemeleri paylaşabilirsiniz. farklı bir sorundan. En popüler oyun bloglarından biri olan sportskeeda gibi farklı web sitelerinde blog yazabilirsiniz veya kendinize de bir blog oluşturabilirsiniz ama bu biraz zor.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın