Mobil Oyunlar

Pubg Mobile Oynayarak 1000 UC Kazanın [100 Çalışıyor]

pubg mobile oynayarak 1000 uc kazanın [100 çalışıyor]

Pubg Mobile Oynayarak 1000 UC Kazanın [100 Çalışıyor]

Merhaba arkadaşlar, bugün size bir pubg mobile maçında bir çok ug oyununu ücretsiz olarak nasıl Uc 1000 Uc elde edebileceğinizi ve aynı zamanda bir çok skin alabileceğinizi anlatacağım. Arkadaşlar, bu sahte bir numara değil. Tüm insanlar ücretsiz 1000 UC alırlar, ayrıca ücretsiz UC almak istiyorsanız, bu makaleyi tamamen okuyun.

Pubg lobisinde görülebilecek olan Bonus Challenge adlı pubg yetkilisi tarafından yapılır, şimdi size tamamen nasıl bonus mücadelesine katılabileceğiniz ve kaç pozisyon alacağınız konusunda rehberlik edeceğim ve ayrıca hepsini alacaksınız. UC bu tek gönderiyi ele alacağınız yer , yani tamamen okuyorsunuz Birçok kişi pubg mobile oynuyor, ancak bu bonus mücadelesini tam olarak bilmiyorlar ve bu bonus mücadelesi, emülatörde oynarsanız yalnızca mobil oyuncu oyuncuları içindir. o zaman bu oyunu oynayamazsınız.

Daha önce piyasaya sürüldüğünde, kurtarma bölümünde çok sınırlı şeyler vardı, ancak şimdi çok geliştirildi, silah kaplamaları, UC paketleri, giysiler ve daha fazlası gibi birçok aksesuara sahip ve bu maçta birçok hacker katıldı daha önce Yaparsanız, ancak bugün pubg insanlarının izlenimlerinden sonra, hackerlar buna katılamaz, o zaman rahatça kazanabilirsiniz, eğer iyi bir oyuncuysanız, o zaman ücretsiz UC Kazanmak sizin için en iyisi olacaktır.

Pubg Mobile Oynayarak UC Kazanın

Bonus mücadelesine katılmak için ücretsiz bir kupon karşılığında alacağınız bir bonus kuponu alırsınız ve maçı kazandıktan sonra kullanabileceğiniz ve UC satın alabileceğiniz bir battel jetonu alırsınız.

Bonus Challenge’a nasıl katılırım?

Bu bonus yarışmasına nasıl katılabilirsiniz, size adım adım söylüyorum.

Adım 1: – Ana ekranda / lobide, görselde görebileceğiniz şekilde bir seçenek göreceksiniz, üzerine tıklamanız gerekiyor.

Adım 2: – Ardından, tıklamanız gereken 2. bir bonus mücadelesinin olduğu bir seçenek göreceksiniz.

İlgili Makaleler

3. Adım: – Bir sonraki bölümde, tüm maçları göreceksiniz, ne oynamak isterseniz, katılmak zorundasınız, bunda klasik, tdm maçları veriliyor.

Adım 4: – Maç kayıt olduktan hemen sonra başlar ve rütbenize göre size bir battel jetonu verilir.

Rank Wise Battel Paraları Nasıl Öğrenilir

Bunun için aşağıdaki görselde görebilirsiniz, o seçeneğe tıkladıktan sonra rütbeniz eşit olduğunda ne kadar battel coin alacağınızı göreceksiniz.

Battel Paraları Nasıl Kullanılır

Savaş jetonunu kullanmak için sol tarafınızda yer alan paraya çevirme seçeneğine tıklamanız gerekir, ardından kaç tane battel jetonu alacağınızı göreceğiniz yeni bir sayfaya ulaşırsınız

Oradan istediğinizi kolayca kullanabilirsiniz. paraya çevirme seçeneğine tıklayarak istiyorum.
Yani arkadaşlar, bunun gibi pubg oyunu oynayarak 1000 UC’yi ücretsiz alabilirsiniz.

Umarım bu gönderi size yardımcı olur, yakında bu tür birçok yayın güncellemesini almak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu