PubG Mobile Oda Kurma Şifreleri

PUBG mobile oda kurma şifreleri ve PUBG mobile oda kurma yetkisi nasıl alınır sorusu fazlasıyla soruluyor. PUBG Mobile oyunu son derece popüler. Rastgele bir grup kişiye karşı çevrimiçi oynamak her zaman eğlenceli olsa da, tanıdığınız birine karşı oynamak istediğiniz zamanlar vardır. Belki dostça bir rekabet planlamak istersiniz. Sonuçta PUBG Mobile, oyunu sık sık oynamayı seven geniş bir hayran kitlesine sahip. Bu nedenle, oyun size kendi etkinliklerinizi yürütebileceğiniz ve yönergeler oluşturabileceğiniz kişisel bir alan oluşturma yeteneği verir. PUBG Mobile’da bir oda oluşturmak oldukça basit bir işlemdir.

PUBG mobile oda kurma şifreleri, Sadece mobil cihazlar için yaratılmış en iyi Battle Royale oyunlarından biri PUBG Mobile’dır. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz özel bir oda modu da dahil olmak üzere oyuna çok sayıda çok oyunculu seçenek dahildir. PUBG Mobile’da benzersiz bir oda yapmak basittir ve yalnızca bir “Oda Kartı” öğesi gerektirir. PUBG Mobile’da Oda Kartları edinmenin sayısız yolu vardır. Oyun içi mağazadan veya Royale Pass hedeflerini tamamlayarak satın alabilirsiniz. Özel oda kartları almak için biraz UC fonu harcamanız gerekecek.

PUBG Mobil Odası Kurmak

pubg mobile oda kurmaPin
pubg mobile oda kurma şifreleri

Benzersiz bir oda oluşturmak için PUBG Mobile’da Oda Kartı adı verilen benzersiz bir öğeye ihtiyacınız olacak. Oda Kartı olmadan PUBG Mobile’da özel bir oda kurmak imkansızdır. PUBG Mobile’da Oda Kartları edinmenin sayısız yolu vardır.

Mağazadan Satın Almak

PUBG Mobile‘ın Mağaza bölümü, Oda Kartı’nı ilk bulacağınız yerdir. Mağaza bölümünden Oda Kartı satın alarak istediğiniz özelliklere sahip bir oda oluşturabilirsiniz. Oda Kartı almanın tek yolu, tek seçenek olmasa da mağazadan bir tane satın almaktır. Bir mağazadan herhangi bir şey satın almak en hızlı seçenek olsa da, tek seçeneğiniz bu olmamalıdır. Mağazada alışveriş yaparken klan puanlarınızı veya Elite Royale Pass’ınızı kullanmak gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Elite Royale Pass Kullanımı

PUBG mobile oda kurma şifreleri, PUBG Mobile’da satın alınabilecek en güzel eşyalardan biri Elite Royale Pass. Çünkü size her sezon, Room Pass gibi bir sürü harika benzersiz eşya sunar. Bu nedenle, genel olarak PUBG Mobile‘da yapabileceğiniz en iyi satın alımlardan biridir. Ek olarak, geçişte seviye 100’e yükseldiğinizde Elite Royale Pass satın almak için kullandığınız tüm UC’leri geri alacaksınız. Gerçekte, her sezon için Elite Royale Pass almak için tek bir yatırım yapmanız yeterlidir.

Klan Puanlarının Kullanımı

PUBG mobile oda kurma şifreleri, Tüm bunlara ek olarak, klan mağazasından Oda Kartı satın almak için klan puanlarını kullanabilirsiniz. Ancak bu Oda Kartı yalnızca bir kez kullanılabilir. Bu nedenle, yalnızca bir kez kullanmanıza izin verilir. Bu Oda Kartının her satın alımı 300 puana mal olacaktır. Çeşitli klan görevlerini tamamlayarak klan puanları kazanabilirsiniz. Klan deposuna erişmek ve klan görevlerini almak için önce bir klana katılmanız gerektiğini unutmayın. Ek olarak, bu, PUBG Mobile’da oda oluşturmanın tek ücretsiz yöntemidir.

Oda Kartı aldığınızda en önemli adım tamamlanmış olacaktır. Şimdi odayı kurmak için tek yapmanız gereken talimatları takip etmek. Giriş yaptıktan sonra PUBG Mobile oyununun sol üst köşesindeki mod seçimi seçeneğini seçmelisiniz. Yeni açılan pencerenin sol alt köşesinde “Oda” seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneği seçerek oda oluşturma sürecini doğru bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ancak, diğer kişilerin önceden oluşturduğu odaları görebilirsiniz.

Oda Oluştur seçeneği, bu oda listesinin sağ alt köşesinde bulunur. Bu seçeneği seçerek oluşturacağınız odaya bilgi ekleyebilirsiniz. Bu bilgileri doldurduktan sonra arkadaşlarınızı odaya davet edebilirsiniz. Ayrıca, diğer oyuncuların odanıza katılabileceğini unutmayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın