PUBG Mobile Oda Kurma Hilesi Trend Oldu. - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Oda Kurma Hilesi Trend Oldu.

Pubg Mobile oda kurma hilesi son zamanların en fazla araştırılan konularından biri. Bu yazıda, PUBG Mobile’da bir odaya nasıl girileceğini ve bir odaya nasıl kurulacağını ve ayrıca sınırsız oda kartlarının nasıl alınacağını inceleyeceğiz. Bu yazıda, Pubg oda kartının nereden satın alınacağını ve nasıl kullanılacağını da inceleyeceğiz.

Pubg Mobile ülkemizde de tercih edilmesinin yanı sıra son zamanlarda en çok oynanan oyunların başında gelmektedir. Orijinal oyun bir mobil cihazda oynanmasına rağmen, emülatör, bir PC’de zorlanmadan oynamayı mümkün kılıyor. Oyunda kullanılan sanal paraya Pubg Mobile Uc denir. Pubg Mobile’da bir hayatta kalma oyunudur. Oyun ilk başladığında uçaktan atlıyor ve istediğiniz yere iniyorsunuz.

Savaşlar daha sonra ekipman ve silahların satın alınmasıyla başlar. Oyunda kalmak ve ilerlemek için güç biriktirirken bu savaşlarda sabretmelisiniz. Oyundayken birden fazla rakiple aynı anda savaşmak zorunda olmanız, başlangıçta bunaltıcı gelebilir. Oyunu arkadaşlarınızla tek başınıza, bir partnerle veya takım olarak oynayabilirsiniz. Uçaktan atlayan 100 kişilik grupta hayatta kalmaya çalışırken gerekli ilerlemeyi yapmalısınız.

Pubg Oda Kartı

pubg mobile oda kurmaPin
pubg mobile oda kurma hilesi trend oldu.

Klan alanı mağazasından bir oda kartı için 300 klan puanı ödeyerek bir kez oda açabilirsiniz. Oyunlar yalnızca bir oda ayarlandıktan sonra oynanabilir. Ancak, Tek Kullanımlık kart bu yolun bir parçasıdır.

Pubg Mobile oda kurma hilesi, Pubg Oda Kurulumu Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oda kurma hilesi, Bu makale, PUBG Mobile’da benzersiz bir oyun odasının nasıl oluşturulacağını ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Pubg’da oda kurmak için bu basit adımların tamamlanması gerekir. Bir oda kurmanın adımları şunlardır:

  • Ana ekranda, ev sembolüne tıklayın.
  • Oda konfigürasyonu için kartınızı seçin.
  • Ardından odanın açık olması gereken haritayı seçin.
  • Bir oyun modu seçin.
  • Yine de akıllıca seçtiğinizden emin olun. Kurulumdan sonra alan değiştirilemez.

Pubg Mobile Oda Kartı Alma

Pubg’da bir oda oluşturmak için daha önce söylediğimiz gibi bir oda kartı ve oda oluşturun. Bir grup rakibe karşı oynamak her zaman zevkli olsa da, tanıdık bir rakiple oynamayı tercih ettiğiniz zamanlar vardır. Resmi olmayan bir yarışma düzenlemek isteyebilirsiniz. Sonuçta PUBG Mobile, oyunu sıklıkla oynayan geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Sonuç olarak, kendi oyunlarınızı barındırabilir ve oyunun etkinleştirebileceği özel bir odada kurallar oluşturabilirsiniz.

Pubg Mobile Normal Oda Kartı ve Sınırsız Oda Kartı Alma

Özel bir oda oluşturmak için oda kartını kullanın. Oda kartı olarak bilinen belirli bir öğeye ihtiyacınız var. Oda Kartı olmadan PUBG Mobile’da özel bir oda inşa etmek imkansızdır. Bir oda kartı çeşitli şekillerde alınabilir. Elite oda kartı satın alırsanız, süresiz olarak kullanılabileceği için artık kaybolmaz.

Bildirildiğine göre bir mağazadan satın alınabilir. Mağaza bölümü, önce PUBG Mobile‘da oda kartlarını bulabileceğiniz yerdir. Başka bir yerden bir program kullanarak hile yapamazsınız. Ancak klan puanlarınızla veya oda kartı satın alarak oda yapabilirsiniz. Ancak, az önce de belirttiğimiz gibi, mağazadan oda kartı satın almanın tek yolu bu değildir.

Para ile ödeme en hızlı yöntem olsa da bazı oyuncularımız hiçbir oyunda para yatırmamayı tercih ediyor. Sonuç olarak onlara ücretsiz bir rota sunmak istiyoruz. Klan puanları kullanabilirsiniz. Klan mağazasından oda kartları satın almak için klan puanları hızlı bir şekilde kullanılabilir. Ancak bu oda kartı geri alınabilir bir karttır. Bu nedenle, yalnızca bir kez kullanmanıza izin verilir. Bu oda kartının her satın alınması 300 puana mal olur. Çeşitli klan görevlerini tamamlayarak klan puanları kazanabilirsiniz. Klan dükkanına erişmek ve klan görevlerini almak için önce bir klana katılmalısınız.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın