PUBG Mobile New State Özellikleri ve Onaylanmış Ayrıntılar | PUBG Mobil 2.0 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile New State Özellikleri ve Onaylanmış Ayrıntılar | PUBG Mobil 2.0

 pubg mobile new state özellikleri ve onaylanmış ayrıntılar | pubg mobil 2.0Pin

PUBG Mobile New State Özellikleri ve Onaylanmış Ayrıntılar | PUBG Mobil 2.0

Tencent, PUBG New State duyurusu ile oyun dünyasını kasıp kavurdu. 2051’de geçen oyun, çok sevilen Battle Royale türünü alıyor ve oyunun görsellerini iyileştirirken birçok yeni özellik ekleyerek onu genişletiyor. Şu anda, PUBG Mobil 2.0 için resmi bir fragman yayınlandı. Buna bakarak, PUBG New State’e dahil olduğu onaylanan özelliklerin bir listesini derledik.

Oyunun öncekinden farklı olarak hızlı tempolu, yakın dövüşü tercih edeceği açık. Yüksek kalibreli topların ve daha hızlı araçların piyasaya sürülmesiyle, yeni şehir haritasında düşman üzerindeki boşluğu kapatmak ve onları parçalamak çok daha yaygın olacak.

PUBG New State Özellikleri ve Detayları

Oyun, 2051 yılında Trio adlı kurgusal bir şehirde geçecek. Sonuç olarak, orijinal oyundan aşina olduğunuz çoğu araç ve silah, oyunun yeni fütüristik estetiğine uyacak şekilde güncellendi. Bunun yanı sıra, oyuna onu öncekinden farklı kılan birçok yeni mekanik eklenecek.

Oyun Fiziği

pubg mobile new state özellikleri ve onaylanmış ayrıntılar | pubg mobil 2.0Pin

Mevcut temel oyunda, oyundaki fiziğin doğru hissetmediği birçok kez deneyimlemiş olabilirsiniz. Tencent’teki geliştiriciler bunu fark ettiler ve New State’de gerçekçi çarpışma tabanlı sistemler uygulayacaklar.

Şimdi, bir araba ile çarpışmak kendi aracınızda gerçek fiziksel çatlaklar bırakacaktır ve bunun yanında çarpmanın doğasına bağlı olarak parçaların düşmesini bekleyebilirsiniz. Dolayısıyla, sürüşü aynı anda hem çok daha zor hem de daha gerçekçi hale getiren GTA-V benzeri sürüş ve çarpışma tabanlı mekanikler bekleyebilirsiniz.

Ayrıca, artık yakınınızdaki bina ve yapılarla etkileşime girebilmeniz gerekir. Bu nedenle, kapıları vurmak, camları kırmak, pencereleri biçmek ve araçlarla çitler artık mümkün olmalıdır.

Ultra Gerçekçi Grafikler

pubg mobile new state özellikleri ve onaylanmış ayrıntılar | pubg mobil 2.0Pin

Geliştiricilerin Fragmanda ve harici raporlarda vurguladıkları bir nokta, oyunu mümkün olduğunca görsel olarak hoş hale getirmeye odaklanmalarıdır. Unreal Engine 4’e dayanan PUBG New State, mobil platformlarda görsel olarak en karmaşık oyun olmayı hedefliyor.

Gerçek zamanlı gölgeler, yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik aydınlatma, gerçek zamanlı örtüşme ve mozaikleme desteği ile son derece gerçekçi görünen ama aynı zamanda çok fazla kaynak tüketen bir oyuna bakmalıyız.

Yeni Harita

pubg mobile new state özellikleri ve onaylanmış ayrıntılar | pubg mobil 2.0Pin

PUBG New State’in haritası Troi’nin benzersiz binaları, yapıları ve konumları olan 8×8 bir şehir haritası olması bekleniyor. Erangel’den farklı olarak, geliştiriciler varlıkları yeniden kullanmayacaklar ve şehre doğru bir hava vermek için şehir çevresinde yeni yerler ve yapılar oluşturacaklar.

Ayrıca, bir araç kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, dolaşmak için treyler içinde bulunan karmaşık tren tabanlı ulaşım sistemini kullanabilmelisiniz.

Güncellenmiş Animasyonlar

pubg mobile new state özellikleri ve onaylanmış ayrıntılar | pubg mobil 2.0Pin

Gerçekçilik arayışında animasyonlar, dalgınlığınızı yaratabilecek veya bozabilecek bir unsurdur. Neyse ki geliştiriciler, gerçekçi mermi fiziği, silah yükleme ve ateşleme animasyonları ile birlikte genel oyuna katkıda bulunan diğer sonlu ayrıntıları uyguladılar.

Ayrıca, karakterinizin kapıları gerçekten kapatıp açması, hitbox’ları olan bir araca binerken eğilmesi ve ragdoll hareketindeki değişimi hesaba katması gibi diğer animasyonları da bekleyebilirsiniz.

Silah Eklentileri / Gadget’ları

pubg mobile new state özellikleri ve onaylanmış ayrıntılar | pubg mobil 2.0Pin

Fragmanda görüldüğü gibi, Silah eklentileri PUBG New State’in ayrılmaz bir parçası olacak. Şu anda, bu özel ataşmanların ilerleme sistemi ve bunları nasıl elde edebileceğinizi bilmiyoruz. Ancak, COD Mobile’ın Gunsmith formülünü takip edeceklerini ve Silah XP’nin tescilli faktör olduğunu varsayabiliriz.

Ayrıca, Fragmanda Açılabilir Kalkan ve Drone görülebilir. Bu, Apex Legends veya Warzone’da gördüğünüz gibi Gadget’ların oyunda kullanmanız için hazır olacağını gösterir. Daha önce de belirtildiği gibi, oyuna nasıl entegre edileceklerini hala bilmiyoruz.

Küçük bir parça da Biyonik kol takan bir karakter gösterir. Cyberpunk’takiler gibi Bionic eklentiler sadece estetik amaçlı olabilirken, bir eklentinin veya aygıtın parçası olma ihtimalleri de vardır.

Gördüğünüz gibi, PUBG’nin yeni sürümüne birçok değişiklik ve ekleme olacak. PUBG New State için bu eklemeler ve onaylanmış özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın