PUBG Mobile müşteri hizmetleri 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile müşteri hizmetleri 2020!

pubg mobile müşteri hizmetleri 2020!Pin

PUBG Mobile müşteri hizmetleri 2020!

  • Oyuncuların yardım için müşteri desteğiyle iletişime geçebilecekleri çeşitli yollar vardır.
  • Bazen oyuncular satın alma ve yasaklarla ilgili ciddi sorunlarla karşı karşıya kalırken, diğer durumlarda hatalar ve aksaklıklar gibi sorunlarla karşılaşırlar.

PUBG Mobile, Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirmeye sahip ve bu, oyuncular arasındaki kitlesel popülaritesinin altını çiziyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları cezbetti ve Hint oyun topluluğunda özel bir yer buldu.

Bununla birlikte, oyun sırasında bazı durumlarda, oyuncular satın alma ve yasaklama gibi büyük sorunlarla karşı karşıya kalırken, diğer zamanlarda oyuncular oyundaki hatalar ve aksaklıklar gibi küçük sorunlarla karşılaşmaktadır. Yukarıda belirtilen ikilemleri çözmek için oyuncular PUBG Mobile’ın müşteri desteği (bakımı) ile iletişime geçmek istiyor.

İşte PUBG Mobile’ın müşteri desteği ile iletişime geçmenin yolları.

PUBG Mobile’da Müşteri Hizmetleri (destek) ile iletişim kurma yolları

1 Oyun içi destek

pubg mobile müşteri hizmetleri 2020!Pin

Bu, müşteri desteği ile iletişim kurmanın en hızlı yollarından biridir. Tek yapmanız gereken ayarlar sekmesine gitmek, oturumu kapat düğmesinin yanındaki müşteri hizmetleri seçeneğine tıklamak.

pubg mobile müşteri hizmetleri 2020!Pin

Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak otomatik bot ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, sorunlar çözülmezse müşteri desteği ile iletişime geçebilirsiniz.

2 Discord Sunucusu

pubg mobile müşteri hizmetleri 2020!Pin

PUBG Mobile için resmi bir discord sunucusu var. Sorunları, destek kategorisinde bulunan pubgm-destek sohbetine gönderebilirsiniz. PUBG Mobile’ın resmi discord destek ekibi size yardımcı olmak için çoğu zaman hazır olacak.

Hilecileri, destek kategorisinde bulunan dolandırıcı raporları sohbetinde de bildirebilirsiniz.

Discord kanalına katılmak için burayı tıklayın .

3 E-Posta

Müşteri desteğinin resmi e-posta adresi aracılığıyla müşteri desteğiyle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta adresi: – PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com

Resmi PUBG Mobile sitesindeki kapsamlı bir SSS bölümü, soruların çoğuna cevap verecektir. Ayrıca, SSS sayfasındaki iletişim seçeneğine tıklayarak müşteri desteği ile iletişime geçebilirsiniz. 

pubg mobile müşteri hizmetleri 2020!Pin
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın