PUBG Mobile: MK14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: MK14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlası

 pubg mobile: mk14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

PUBG Mobile: MK14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlası

PUBG Mobile , tüm önde gelen platformlarda battle royale kategorisinde tüm öfkenin konusu haline geldi. Oyun, gerçek hayata oldukça yakın görünen HD kalitesinde grafikler sunar. Oyunun bir diğer önemli satış noktası, çeşitli etkinlikler ve özelliklerle sürekli güncellemeler sağlamasıdır. PUBG Mobile ayrıca oyuncuların kullanabileceği gerçek hayattan ilham alan birçok silaha sahiptir. Bu yazıda, PUBG Mobile – MK14‘teki bu tür bir silahın konumunu, hasarını ve diğer istatistiklerini tartıştık.

PUBG Mobile: MK14 ayrıntılı olarak:

Yer:

pubg mobile: mk14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

MK14, PUBG Mobile’da saldırı tüfeği olarak da kullanılan DMR’dir (Belirlenmiş Nişancı Tüfeği). Silah, oyunun tüm haritalarında (Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik) airdrop’larda bulunabilir. Silah 7.62 mm’lik mühimmat kullanıyor ve onu kullanmayı seven harika bir oyuncu tabanına sahip. MK14, en çok PUBG Mobile’da yakın mesafeli bir savaşta anında vuruşları yakalayabilme yeteneğiyle bilinir.

Hasar İstatistikleri:

pubg mobile: mk14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

MK14, oyunda bir saldırı tüfeği ve bir DMR için en iyi hasar istatistiklerine sahiptir. SLR tüfeğinin verdiği hasara eşit olan atış başına 61 vuruş puanı temel hasarı vardır. Saldırı tüfeği sınıfındaki en yakın rakibi, 49 isabet puanı temel hasarı olan Groza’dır. MK14, sadece iki ardışık kafa vuruşunda veya 3-4 vücut atışında bir düşmanı vurabilir.

Silah, etkileyici atış hızı ile yakın mesafeli çatışmalarda ölümcül olabilir.

Geri tepme ve Ekler:

pubg mobile: mk14 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

PUBG Mobile’da oyuncular Mk14’ü iki ekstra eklentiyle donatabilirler. Silah için önerilen ataşmanlar, geri tepmeyi azaltmak için bir dengeleyici ve mermi kapasitesini tur başına 10’dan 20’ye çıkarmak için genişletilmiş bir hızlı çekme dergisidir.

Silah ayrıca daha iyi menzil için 8x dürbünle donatılabilir. MK14, bir oyuncu çalındığında devreye giren önceden donatılmış bir tripod standı ile birlikte gelir. Stand, geri tepmeyi büyük bir farkla azaltır ve ayrıca bu tehlikeli PUBG Mobile silahının dengesini artırır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın