PUBG Mobile: MK12 harita konumu, hasar ve daha fazlası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: MK12 harita konumu, hasar ve daha fazlası

pubg mobile: mk12 harita konumu, hasar ve daha fazlasıPin

PUBG Mobile: MK12 harita konumu, hasar ve daha fazlası

  • PUBG Mobile’ın MK12’si hakkında hızlı bir rehber – harita konumu, hasar ve daha fazlası
  • Bu yeni nişancı tüfeği son derece stabildir ve vuruş başına yüksek miktarda hasar sunar.

PUBG Mobile , battle royale oyunları kategorisinde büyük bir başarı ve popülerlik kazandı. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici oyun içi dinamikleri oyuncuları meşgul ediyor. PUBG Mobile, oyuncuların oyunla ilgilenmesini sağlamak için düzenli olarak yeni silahlar sunuyor. Son zamanlarda, oyuna yepyeni bir silah olan MK12 eklendi. Bu yazıda MK12’nin harita konumuna, hasarına ve daha fazlasına bakıyoruz.

PUBG Mobile: MK12 silah yeri ve hasarı:

MK12 harita konumu:

MK12, PUBG Mobile’daki DMR kategorisine yapılan en son eklemedir. 5.56mm mühimmat kullanan tek dokunuşlu bir silahtır. MK12 şimdilik sadece Livik haritasında mevcuttur. Livik, PUBG Mobile’daki harita havuzuna en son eklemedir. Oyunlarında hızlı tempolu aksiyonu seven oyuncular için en uygun olanıdır. Livik’teki bir maç maksimum 15 dakika sürer. Silahın harita boyunca makul bir belirme oranı var.

MK12 hasar istatistikleri:

pubg mobile: mk12 harita konumu, hasar ve daha fazlasıPin

Silah, Mini14 ve QBU (yalnızca Sanhok) ile aynı miktarda hasar verir. Tek atış hasarı 46 isabet puanıdır. Hasar miktarı, oyuncunun mermilerin çarptığı kısmına da bağlıdır. Seviye 2 veya seviye 3 bir kaskla bile bir düşman oyuncuyu 2-3 kafa vuruşuyla vurabilir veya öldürebilirsiniz.

MK12 ile ilgili en iyi şey düşük geri tepmesidir. Silah son derece sağlamdır ve oyuncu MK12’yi dürbün dahil 4 parça ekipmanla donatabilir. Bir ağızlık, şarjör ve bir tutacağı tutabilir. Silah, mermi başına 20 mermi ile önceden donatılmış olarak gelir ve bu, genişletilmiş bir şarjör yardımıyla 30 mermiye kadar çıkarılabilir.

Silah orta menzilli dövüşler için en uygun olanıdır, ancak bir oyuncu 4x veya 6x dürbün almayı başarırsa, uzun mesafeli atışlar için de faydalı olabilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın