PUBG Mobile: Midasbuy ödeme merkezi nedir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: Midasbuy ödeme merkezi nedir?

pubg mobile: midasbuy ödeme merkezi nedir?Pin

PUBG Mobile: Midasbuy ödeme merkezi nedir?

  • Midasbuy ödeme merkezi, PUBG Mobile için oyun içi para birimi satın alabileceğiniz üçüncü taraf bir web sitesidir.
  • Hem PUBG Mobile için UC hem de PUBG Lite için BC sunar.

PUBG Mobile gibi oldukça rekabetçi bir Battle Royale’de, PUBG Lite için Battle Coins (BC) veya PUBG Mobile için Unknown Cash (UC) edinmek çok daha önemli hale geliyor . Oyuncular, eşit derecede rekabetçi oyuncularla dolu bir lobide öne çıkmak için kozmetik yükseltmeler satın almalıdır.

Bununla birlikte, oyun içi para biriminin, çoğu oyuncunun ganimet ve Royale Pass paketleri için rahatça toplayabildiğinden biraz daha yüksek fiyatlı olduğu iddia edilebilir. PUBG Mobile topluluğunun BC, UC veya Royale Passes satın almak için Midasbuy gibi üçüncü taraf web sitelerine başvurmasının nedeni budur.

Bu yazıda Midasbuy ödeme merkezinin ne olduğuna bir göz atıyoruz.

PUBG Mobile: Midasbuy Ödeme Merkezi

Düzenli olarak FUT oynayan FIFA oyuncuları, FIFA jetonlarını takas eder ve bunları üçüncü taraf web sitelerinden sık sık alır. Böyle bir eğilimin PUBG Mobile ve onun varyasyonu PUBG Lite gibi devasa bir oyuna dönüşmesi kaçınılmazdı.

FIFA’ya benzer şekilde, Midasbuy ödeme merkezi oyun pazarının dışında çalışır ve aynı oyun içi satın alımları çok daha düşük bir maliyetle sunar.

pubg mobile: midasbuy ödeme merkezi nedir?Pin

Midasbuy, oyunun ödeme merkezinde bulunan aynı oyun içi para birimini, ancak biraz daha rahat bir fiyata sunuyor. Yalnızca Oyuncu Kimliğinizi sorar ve ödemeler UPI veya Paytm Cüzdan üzerinden yapılır. Midasbuy’u buradan ziyaret edebilirsiniz .

pubg mobile: midasbuy ödeme merkezi nedir?Pin

Ancak, PUBG Corporation tarafından desteklenen üçüncü taraf bir sitedir . İşlemin geliştirici desteği olmadan oyun dışında gerçekleştiği FIFA coinlerinin aksine, yasal parametreler dahilinde çalışır.

Eğrinin önüne geçmek ve oyun içi para birimini resmi geliştirici tarafından desteklenen muadilinden çok daha uygun fiyatlı satın almak isteyen oyuncular için uygun bir seçenektir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın