PUBG Mobile Messi Collab: Çıkış Tarihi, Futbol Arenası

PUBG Mobile Messi Collab, PUBG Mobile en yeni ünlüsü Lionel Messi’yi ağırlamaya hazırlanıyor. Krafton, dünyanın en büyük futbolcusuyla sınırlı süreli bir oyun içi eşya ve kıyafet koleksiyonu için işbirliği yapacaklarını duyurdu.

Messi Kasım ayında PUBG Mobile’a gelecek, ancak Krafton tarafından tam olarak ne zaman indirilebilir olacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Oyun geliştiricisi de henüz kesin bir tarih vermedi, bu nedenle kullanıcıların süperstar futbolcuyu ellerine alabilmeleri için normalden biraz daha uzun süre beklemek zorunda kalıp kalmayacakları belli değil!

Lionel Messi olarak oynamak istemeyecek biri var mı? Eğer öyleyse, bu haber onlar için kötü bir haber olabilir çünkü 2.3 güncellemesinin yayınlanmasıyla 13 Kasım civarında kullanılabilir hale gelmesini bekleyebiliriz.

PUBG Mobile Messi Collab- Ne zaman Gerçekleşecek

Futbol Karnavalı temalı bir alana ek olarak, Orta Doğu mimarisi, bol miktarda kaynak ve Zorb Futbol Aracımız şeklinde benzersiz donanımlar içeren bir işbirliği de yayınlayacağız. Bu aracı Karnaval boyunca hızlı seyahat etmek ve Harika Futbol Topları ile gol atmak için kullanabilirsiniz.

Bir bölgedeki tüm Arenalarda gol atan oyuncular benzersiz bir Paskalya yumurtası ödülü kazanacak. Oyunun bazı bölgelerinde Futbol Arenaları oluşturacağımızı ve bunları kolayca bulabilmeniz için haritada işaretleyeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Futbol becerilerinizi gösterme ve kendinize bu tatlı ödülleri kazanma şansınız var!

pubg mobile messi collabPin
PUBG Mobile Messi Collab

Messi yaptığı açıklamda; Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur. Antrenman yapmadığım zamanlarda rahatlamak, eğlenmek ve takım arkadaşlarımla, arkadaşlarımla ve ailemle bağlantı kurmak için inanılmaz faydalı buluyorum.

PUBG MOBILE çok eğlenceli ve şahsen ben de dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranından biriyim. Üzerinde çalıştığımız şeyle gurur duyuyorum ve tüm oyuncuları PUBG MOBILE’da bana katılmaya davet etmek istiyorum, dedi.

Tencent Games’in yardımıyla bu oyunu dünya çapında daha fazla insana ulaştırabiliriz. Dünyanın her yerinden tüm oyuncuları bir araya gelmeye ve bu oyunun tadını birlikte çıkarmaya davet ediyoruz!

Oyun hakkında daha fazla bilgi için lütfen en son PUBG Mobile kılavuzlarına, haberlerine, ipuçlarına ve daha fazlasına ayrılmış bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun  .

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın