Mobil Oyunlar

PUBG Mobile M416 Glacier Skin Kalıcı Kullanım Kodları Eylül 2020

pubg mobile m416 glacier skin kalıcı kullanım kodları eylül 2020

PUBG Mobile M416 Glacier Skin Kalıcı Kullanım Kodları Eylül 2020

M416, düşük geri tepmesi, hızlı yeniden yüklenmesi ve kullanımı kolay olması nedeniyle PUBG Mobile oyunundaki en iyi silahlardan biridir, bu nedenle PUBG oyuncularının çoğu orta ve kısa menzilli dövüş için m416 kullanır ve 1 v 2 veya hatta Tekli vs takımda 1v4 kanepe ve normal aralıktaki silahlarından daha büyük hasara sahip ve oyun içi mevcut erişim ve bunun için bir airdrop bulmanıza gerek yok.

M416 buzul görünümü, oyundaki ünlü silah görünümlerinden biridir ve neredeyse tüm oyuncular buna sahip olmayı gerçekten çok seviyor ve oyuncular sadece m416 buzul skini için sandık açılışında binlerce UC harcıyor, bu yüzden bugün bu yazıda m416 almak için harika bir numaramız var PUBG Mobil Kodları kullanarak ücretsiz buzul görünümü. Kodları kullanmak sadece kostüm ve kıyafetleri ücretsiz olarak elde etmenin bir yoludur ve bu günlerde bazı kodları kullanarak m416 buzul kaplamasını birkaç saniye içinde herhangi bir para veya UC ödemeden ücretsiz olarak elde edersiniz, yani buzul derisini ücretsiz istiyorsanız, o zaman bizde sizin için büyük bir anlaşma.

PUBG Mobile 2020 kodlarını kullanarak insanların karakter kimlikleriyle yorum gönderdiği ve m416 silahını kimliklerinden kullanmamı istediği çok sayıda yorumum var. Bu nedenle, bir günde yüzlerce insan için para ödeyemeyeceğimi biliyorsunuz, bu yüzden bugün size bir ömür boyu m416 buzul kalıcı kaplaması için eksiksiz bir yöntem anlatacağım, böylece herkes bir dakika içinde skini kurtarabilir.

İnsanlar neden M416 Glacier Skin’i bu kadar seviyor?

M416 Skins, diğerlerine göre en nadir görünümlerden biridir ve harika görünüyor profesyonel bir oyuncu gibi bu görünümle oynamayı düşünür ve buzul m416 ve AKM görünümüne sahip bir pubg kimliği, olağanüstü miktarda satış yapabilir, bu nedenle PUBG oyun kimliklerinin satıcısı iseniz, o zaman burada premium kaplamaları ücretsiz olarak kullanma şansınız olabilir. PUBG, sandık açmak veya herhangi bir kıyafet ve yüzey için çok sayıda UC istiyor, bu nedenle herkesin UC’ye kaplama satın alması mümkün değil ve bu durumda, ücretsiz bir premium silah kaplaması elde etmek için yasal bir şansınız var.
M416, orta ve kısa menzil için en iyisidir ve bu silahın geri tepmesi çok düşüktür ve eğer çalışan bir araçta mükemmel bir püskürtme istiyorsanız, o zaman bu tabanca da en iyisidir, çünkü bu tabancanın önemli hasarı ve hızlı atış oranı nedeniyle kısa menzil için diğerlerinden daha iyi. Bu silahın geri tepmesini idare etmek çok basit. Cep telefonunda bile geri tepmeyi kolayca kontrol edebilir ve düşmana maksimum hasar verebilirsiniz ki bu gerçekten iyidir çünkü PC Emulator’da, mobil cihazlarda ancak PC emülatöründe idare edilmesi çok zor kabul edilen AKM bile herhangi bir silahın geri tepmesini kontrol etmek kolaydır. halklar onu birincil silahları olarak kullandı.

M416 Glacier Skin Tam Yöntemi nasıl edinilir

Daha fazla Ayrıntılar için Detay yöntemini kontrol edin PUBG Mobil Kullanım Kodlarını nasıl kullanacağınızı kontrol edin .

 • M416’nın premium kaplamasını istiyorsanız, PUBG Mobile oyun karakter kimliğinizde bazı kodlardan yararlanmanız gerekir. Burada size bu kodların nasıl alınacağını ve nasıl kullanılacağını anlatacağım. Çalışan bir kullanma kodunuz varsa, Redeem pubg mobil sistemlerinin resmi web sitesine gidin .
 • Siteyi orada açtığınızda, bazı küçük bilgileri doldurmanız gereken üç kutu göreceksiniz.
 • İlk kutuya, PUBG Mobile oyun profilinizden aldığınız oyun karakter kimliğinizi ve yalnızca sayılarla on basamaklı bir kodu yapıştırmanız yeterlidir.
 • İkinci kutuya, kullanmak istediğiniz kodu yapıştırmanız yeterlidir ve kullanılan kodların çoğunun sayı ve rakamları vardır.
 • Üçüncü ve son kutuya, sadece sayı içinde olan ve alfabe veya küçük harf gibi başka bir rakam olmayan bir doğrulama dörtlü sayı kodu yazmanız yeterlidir.
 • Tüm kutuları doğru bilgilerle doldurduktan sonra, kullan düğmesine tıklayın ve birkaç saniye sonra bir hata veya başarı mesajı göreceksiniz.
 • Herhangi bir hata durumunda, girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun ve birkaç saat sonra tekrar deneyin, çünkü çoğu zaman geri alma sürecinde bir sorun veya hata olduğu anlaşılır.
 • Başarıyla kullanıldı mesajını aldığınızda oyununuzu açın, envanter kutusunu açın ve dış görünümü kontrol edin
 • Kaplamanın olmaması durumunda birkaç dakika veya saat bekleyin, çünkü işlemesi biraz zaman alabilir.
pubg mobile m416 glacier skin kalıcı kullanım kodları eylül 2020

Adımları izledikten sonra herhangi bir sorun yaşarsanız, burada size temelden pubg mobil kodu nasıl başarılı bir şekilde nasıl kullanacağınızı göstereceğim ayrıntılı ve bilgilendirici bir makalem var. paraya çevirme kodlarının kullanılması sırasında bazı sorunlarla karşılaşıyorlar, bu yüzden işte bu sorunun çözümü. Bu makalede, hızlı bir şekilde ve resimlerle anlaşılması için basit ifadelerle ve ayrıca% 100’ü pubg mobil kodların nasıl kullanılacağının tam yöntemini açıklamanıza yardımcı olan fantastik ama kısa anlatımdır.

İlgili Makaleler

M416 Glacier Skin için kodları kullanın.

Kodları ücretsiz olarak almak için en yeni ve çalışan yöntemi elde etmenin en iyi ve etkili yolu, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarındaki pubg mobile resmi sayfası gibi sosyal medyadır çünkü PUBG Mobile’ın resmi bir web sitesi yoktur. Kodları resmen yayınladı, bu nedenle sosyal medya, kod kullanma kodlarını bulmanın en iyi yoludur. Bu web sitesinde ayrıca m416 Glacier skin için bazı çalışan ve en son kullanılan kodlar bulunmaktadır, bu nedenle herhangi bir kullanma kodunuz yoksa, onları kontrol etmelisiniz.

M416 Glacier Skin Kodları Kullanma 2020 Eylül

İşte ücretsiz PUBG Mobile M416 Glacier Skin kullanma Kodlarının kısa bir listesi ve burada.

 • GPHZDBTFZM24U (Eylül 2020’de güncellendi)
 • RNUZBZ9QQ (Eylül 2020’de güncellendi)
 • PGHZDBTFZ95U ( Eylül 2020’de güncellendi) 2020)
 • R89FPLM9S ( Eylül 2020’de güncellendi)
 • 5FG10D33 ( Eylül 2020’de güncellendi)
 • TQIZBz76F ( Eylül 2020’de güncellendi)
 • IDN8W9D6 (Eylül 2020’de güncellendi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu