PUBG Mobile: M24 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile: M24 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlası

 pubg mobile: m24 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

PUBG Mobile: M24 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlası

PUBG Mobile, mobil battle royale oyunlarında en iyi cephanelerden birine sahiptir. Çoğu oyunda, keskin nişancı tüfekleri uzun menzilli savaşta diğer silahlardan daha fazla hasar verir. Bir keskin nişancı ayrıca rakipleri tespit etmek için daha fazla menzile sahiptir, böylece oyunculara rotalarını buna göre planlamaları için ek süre verir.

Bu yazıda, M24 keskin nişancı tüfeğinin PUBG Mobile’daki yeri, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasını anlatıyoruz.

PUBG Mobile: M24 ayrıntılı olarak

yer

M24, PUBG Mobile’daki cıvata aksiyonlu bir keskin nişancı tüfeğidir. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve Kar98k’in doğrudan yerini alıyor.

Silah, Erangel 2.0, Sanhok, Miramar, Vikendi ve Livik dahil olmak üzere tüm haritalarda mevcuttur. M24’ün M24 XT adlı özel ve daha güçlü bir versiyonu da Livik haritasında yer alıyor.

Hasar

pubg mobile: m24 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

M24 bir keskin nişancı tüfeğidir ve bu nedenle, vuruş başına normal saldırı tüfeklerinden ve aynı cephaneli DMR’lerden daha fazla hasara sahip olma eğilimindedir. Tek atış başına 79 can puanı temel hasarı vardır ve bir düşman oyuncuyu 2. Seviye bir kaskla vurmaya yetecek güce sahiptir.

M24, Kar98k’den daha iyi menzil ve mermi hızına sahiptir, bu da onu PUBG Mobile oyuncuları için mükemmel bir keskin nişancı tüfeği yapar. Bununla birlikte, bu silahın en büyük dezavantajlarından biri, Seviye 3 bir kaskı tam dayanıklılıkla delememesidir.

Ekler

pubg mobile: m24 konumu, hasarı, istatistikleri ve daha fazlasıPin

M24, PUBG Mobile’da üç eke sahip olabilir. Keskin nişancı tüfeği için önerilen ataşmanlar, namlu ağzında bir bastırıcı, ekstra mermi kapasitesi ve daha hızlı yeniden doldurma için genişletilmiş bir hızlı çekme dergisi ve daha az silah geri tepmesi ve sarsıntısı için bir yanak yastığıdır.

Oyuncuların M24 ile kullanması için en iyi kapsam, PUBG Mobile’da en fazla menzile sahip olduğu için 8x kapsamı olacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın