PUBG Mobile Lite'ta Bedava Skinler Nasıl Alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Lite’ta Bedava Skinler Nasıl Alınır?

pubg mobile lite'ta bedava skinler nasıl alınır?Pin

PUBG Mobile Lite’ta Bedava Skinler Nasıl Alınır?

  • Dış görünümler, PUBG Mobile Lite deneyiminin ayrılmaz bir parçası haline geldi.
  • Görünümler oyun içinden satın alınabilir veya çeşitli şekillerde kazanılabilir.

PUBG Mobile Lite , oyunculara çok sayıda görünüm, kostüm ve ifade sunar. Pubg lite bedava skin 2020 Bu öğeler becerilerini etkilemese veya oynanışı geliştirmese de, çoğu hala onları arzulamaktadır. Genellikle, bu görünümleri elde etmek için, oyuncular oyunun oyun içi para birimi olan BC’yi harcamak zorundadır.

Bununla birlikte PUBG lite skin hilesi  birçok oyuncu için uygun bir seçenek değildir ve bu nedenle, ücretsiz olarak skin elde etmenin başka yollarını ararlar. PUBG lite bedava skin kodu Bu makalede, oyunda bunu yapmanın birkaç yolunu tartışıyoruz.

PUBG Mobile Lite’ta bedava skinler nasıl alınır;

1 Kazanan Geçiş

pubg mobile lite'ta bedava skinler nasıl alınır?Pin

Winner Pass, PUBG Mobile Lite’ta kullanıcılara günlük ve zorlu görevleri tamamlamaları için çeşitli ödüller sağlayan kademe tabanlı bir ödül sistemidir. Bu tür görevleri tamamladıkları için Winner Pass puanları alırlar ve farklı seviyelerde çeşitli ödüller bulunur. Ancak, Winner Pass’ın ücretsiz varyantında bu sefer sadece kıyafetler ve paraşüt görünümü kapılabilir.

2 Etkinlikler

pubg mobile lite'ta bedava skinler nasıl alınır?Pin

Etkinlikler, PUBG Mobile Lite’ta ücretsiz dış görünüm elde etmenin harika bir yoludur. Geliştiriciler tarafından oyuna sıklıkla oyunculara ücretsiz dış görünüm sağlayan çeşitli etkinlikler eklenir. Tüm yapmaları gereken, bu ödülleri talep etmek için belirtilen görevleri tamamlamaktır.

3 Ücretsiz BC almak

pubg mobile lite'ta bedava skinler nasıl alınır?Pin

Oyuncuların BC’yi ücretsiz olarak kazanabilecekleri ve kozmetik satın almak için kullanılabilecek birkaç yasal ve yasal yolu vardır. Oyuncular, bu oyun içi para birimini elde etmek için birkaç GPT sitesini veya Google Ödüllü Anketler gibi uygulamaları kullanabilir.

Kullanıcılar , kendilerine diğer oyuncuların göremediği görünümler sağladığı iddia edilen görünüm modu gibi değiştirilmiş APK’ların tuzaklarına düşmemelidir . Bu tür hileli modların kullanılması kalıcı bir yasağa yol açacaktır .

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“PUBG Mobile Lite’ta Bedava Skinler Nasıl Alınır?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın