PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 21 çıkış tarihi, saati ve sızdırılan ödüller açıklandı - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 21 çıkış tarihi, saati ve sızdırılan ödüller açıklandı

images2b252812529 1Pin

PUBGMobile Lite Winner Pass Sezon 21 çıkış tarihi, saati ve sızdırılan ödüller açıklandı

PUBG Mobile Lite, tüm dünyadaki mobil kullanıcılar arasında son derece popüler olmuştur.

Oyunda, PUBG Mobile’ın standart Royale Pass’ına benzeyen bir Winner Pass bulunuyor. Geliştiriciler her ay kozmetik ürünler ve daha fazla özellik dahil olmak üzere çeşitli ödüller içeren yeni bir Winner Pass yayınlar.

Mevcut Winner Pass sona ererken , bu makale PUBG Mobile Lite’da Winner Pass Sezon 21‘in çıkış tarihine, saatine ve sızdırılan ödüllerine bir göz atıyor .

PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 21 için çıkış tarihi ve saati

Kazanan Bilet’in 20. Sezonu 30 Ocak 2022’de tamamlanacak. WP segmenti bu tarihten sonra kilitlenecek ve oyuncular ödüllerin hiçbirine erişemeyecek.

Yeni benzersiz öğeleri bir çok çeşitli üzerinde PUBG Mobil Lite Kazanan Geçiş Sezon 21 önderlik edecek 1 Şubat . WP genellikle 07: 30’dan (IST) itibaren başlar.

Winner Pass’ın fiyatı aynı olacaktır. Ayrıca Elite Upgrade 280 BC ve Elite Upgrade Plus 800 BC kullanıcılar tarafından edinilebilir.

PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 21 için sızdırılan ödüller

Bir sonraki Winner Pass Sezon 21’de bulunabilecek sızdırılmış ödüllerden bazıları şunlardır:

 

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın