PUBG Mobile Lite Sezon 9 tüm ödül sızıntıları burda! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Lite Sezon 9 tüm ödül sızıntıları burda!

pubg mobile lite sezon 9 tüm ödül sızıntılarıPin

PUBG Mobile Lite Sezon 9 tüm ödül sızıntıları!

Ünlü battle royale oyunu Oyuncunun Bilinmeyen Savaş Alanları’nın tonlu versiyonu olan PUBG Mobile Lite yakında yeni bir güncelleme alacak. En son yamanın gelişiyle birlikte, kazanan geçiş sezonu 8 de sona erecek ve tamamen yeni bir Sezon 9 kazanan geçiş oyuna giriş yapacak.

Yaklaşan 0.16.0 sürümü, PUBG Mobile‘da yayınlanan ödüllerin çoğunu alacak. Bununla birlikte, geliştiricilerin 9 Sezonda bazı yeni benzersiz ifadeler sunması bekleniyor. Ancak, yeni güncelleme küresel sunuculara çarpmadan önce, bir sonraki güncellemede yeni olan her şeyi ortaya çıkaran bir sürü ödül sızdırıldı.

Eğitim Alanı, oyuncuların gelecekte görebileceği ilk eklemedir. Oyuncuların arkadaşlarıyla etkileşime geçerek amaçlarını geliştirip geliştirebilecekleri bir yer. Bu yeni eğitim alanının da isteğe bağlı bir takım zorluklarla ön plana çıkması bekleniyor.

pubg mobile lite sezon 9 tüm ödül sızıntıları burda!Pin

Winner Pass’in ücretli sürümü her zaman özel ürünler sunar ve bu kez Tehlike Ceket olarak adlandırılan en popüler kıyafetlerden biri premium versiyonda sergilenecek. Kullanıcılar bu kıyafeti alabilmek için yeni Sezon 9 Kazanan Pass’i satın almak için bazı paralar harcamak zorunda kalacaklar.

pubg mobile lite sezon 9 tüm ödül sızıntıları burda!Pin

Yeni kıyafetler ve modun yanı sıra, geliştiriciler de bir grup Assualt Rifles derisini başlatacaklar. Ayrıca, bu kaplamaların PUBG Mobile’ın 8. Sezon Royale Pass Geçidi’nden seçildiği de doğrulandı. Saldırı Tüfeği listesi M416, ScarL ve AKM‘yi içerir.


Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın