PUBG Mobile Lite Beta 0.17.0 Güncellemesi Nasıl İndirilir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Lite Beta 0.17.0 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

pubg mobile lite beta 0.17.0 güncellemesi nasıl i̇ndirilir?Pin

PUBG Mobile Lite Beta 0.17.0 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

  • PUBG Mobile Lite Beta 0.17.0 Güncellemesi, resmi güncellemenin global sunuculara ulaşmasından günler önce yayınlandı
  • Bu altı adımlı işlemde, güncellemeyi indirebilir ve PUBG Mobile Lite’ta yeni modların ve özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 Beta Güncellemesi, yeni güncellemenin global sunuculara ulaşmasından günler önce kullanıma sunuldu . Yeni güncelleme, Yük Modu, yeni kıyafetler, yeni klan özellikleri ve çok daha fazlası gibi yepyeni modları getirecek.

Oyuncular Beta Güncellemesini indirebilir ve güncelleme resmi olarak yayınlanmadan önce bu özellikleri deneyebilirler. TeknoOyun , Beta Güncelleme’yi cihazlarınıza indirme bağlantısını sağladı.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 Beta Güncellemesini İndirme Adımları

pubg mobile lite beta 0.17.0 güncellemesi nasıl i̇ndirilir?Pin

0.17.0 Beta Güncellemesi, oyun henüz iOS platformunda yayınlanmadığından yalnızca android cihazlar için indirilebilir. Beta güncellemesini indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 Beta Güncelleme bağlantısını indirin

  • Yukarıdaki bağlantıdan Beta Güncellemesini indirin .
  • İndirme klasörüne gidin ve indirilen APK dosyasını açın.
  • Ayarlar> güvenlik ve gizlilik> Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme bölümüne giderek bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verin.
  • Geri döndükten sonra ‘Yükle’ seçeneğini tıklayın. Yükleme işlemi, telefonunuza ve performansına bağlı olarak 5-10 dakika kadar sürebilir.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra , ‘Misafir’ hesabını kullanarak PUBG Mobile Lite Beta uygulamasını ve ‘Oturum Aç’ı açın .
  • Yükleme hatası alırsanız güncellemeyi tekrar indirmeyi deneyin.

Global PUBG Mobile Lite uygulamasını cihazınızdan kaldırmanıza gerek yoktur . PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesinin 12 Mayıs – 20 Mayıs arasında yayınlanması bekleniyor, ancak PUBG ekibi henüz kesin çıkış tarihini açıklamamış.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın