Mobil Oyunlar

PUBG Mobile lite Bedava BC Nasıl Alınır? [Nisan] 2022

pubg mobile lite bedava bc nasıl alınır? [şubat] 2021

PUBG Mobile lite Bedava BC Nasıl Alınır? [Nisan] 2022

BC, oyuncuların bu ödeme seçeneğini kullanarak yararlanabilecekleri çeşitli kozmetiklere sahip olan PUBG Mobile Lite’ın oyun içi para birimidir .

Ancak kullanıcılar BC’yi satın almak için kendi ceplerinden harcamak zorunda kalıyor ki bu herkes için uygun bir seçenek değil. Bu nedenle, bu oyun içi para birimini bedava olarak tedarik edebilecekleri alternatif yollar ararlar.

Bu yazıda, Nisan ayı oyunda BC’yi bedava olarak almak için kullanılabilecek bazı yöntemleri göstereceğiz.

PUBG Mobile lite Bedava BC Nasıl Alınır: Nisan 2022

Oyuncular, bedava bir şeyler elde etmenin yalnızca bir tıklama meselesi olmadığını ve bunları elde etmek için çeşitli görevleri tamamlamaları gerektiğini unutmamalıdır. Bu notta, BC’yi bedava olarak edinmenin bazı yolları şunlardır:

1 Numaralı Google Ödüllü Anketler

pubg mobile lite bedava bc nasıl alınır? [nisan] 2021

Google Ödüllü Anketler, en güvenilir mobil uygulamalardan biridir. Oyuncuların, daha sonra PUBG Mobile lite’da BC satın almak için kullanılabilecek Google Play Kredilerini almak için basit anketleri tamamlamaları gerekir. Anket başına ödeme, kullanıcıdan kullanıcıya değişir.

2 GPT web sitesi

pubg mobile lite bedava bc nasıl alınır? [nisan] 2021

Kullanıcılar Swagbucks, GrabPoints, PrizeRebel ve Idle-Empire gibi birkaç GPT web sitesini kullanabilir. Daha sonra çeşitli ödülleri kullanmak için kullanabilecekleri puanları almak için görevleri ve diğer teklifleri tamamlamaları gerekir.

İlgili Makaleler

Ödeme seçeneği bölgeden bölgeye değişir. Google Play Hediye Kartı yoksa, oyuncular PayPal parası olarak paraya çevirebilir ve oyun içi para birimini satın alabilir.

3 GPT uygulamaları

pubg mobile lite bedava bc nasıl alınır? [nisan] 2021

GPT web sitelerine benzer şekilde, oyuncular bu uygulamalardan puan almak için anketler ve sınavlar gibi teklifleri ve görevleri tamamlamak zorundadır. Oyuncular bu puanları kullanarak BC almak da dahil olmak üzere çeşitli ödüller alabilir. Ödeme seçeneği, kullanıcıların ülkesine bağlı olarak değişecektir.

En popüler GPT Uygulamalarından bazıları şunlardır: Anket Ödemesi, Kolay Ödüller ve Clickloot.

Oyuncular , PUBG Mobile Lite’ın Hizmet Şartları’na aykırı olduklarından , sınırsız BC jeneratörleri gibi yasa dışı uygulamaların ve araçların kullanımına güvenmemelidir . Kullanıcılar suçlu bulunursa , hesapları kalıcı olarak yasaklanacaktır .

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu