Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Lite BC Generator: Bilmeniz gereken her şey!

pubg mobile lite bc generator: bilmeniz gereken her şey!

PUBG Mobile Lite BC Generator: Bilmeniz gereken her şey!

  • PUBG Mobile Lite’daki Battle Coins, oyunda iyi performans göstererek kazanılabilen özel bir oyun içi para birimidir.
  • PUBG Mobile BC jeneratörünün kullanımı etik değildir ve yetkililer tarafından tanıtılmaz.

PUBG Mobile , akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlardan biridir ve iki yıl önce piyasaya sürülen oyun şimdi iki farklı varyantta mevcuttur – PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite. İkincisi, oyunun orijinal sürümünü desteklemek için yeterli RAM’e sahip olmayan düşük seviye cihazlar için yapılır.

Savaş paralar içinde PUBG Mobil yaygın M.Ö. olarak bilinen Lite, oyunda iyi performans tarafından kazanılan edilebilir özel bir oyun içi para birimidir. BC’yi ücretsiz almak için tek yapmanız gereken günlük görevleri tamamlamak ve düzenli etkinlikleri oynamaktır.

PUBG Mobile Lite BC Generator: Yasal mı değil mi?

PUBG Mobile Lite’da sınırsız BC’ye sahip olmanın diğer yolu PUBG Mobile BC jeneratörüdür. Bu kesmek istediğiniz kadar BC elde etmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken ayrıntıları girmek ve hesabınızda sınırsız BC bulabilirsiniz.

Bu büyüleyici bir hack olabilir, ancak bunun için de sorun yaşayabilirsiniz. PUBG Mobile BC jeneratörünün kullanımı yasa dışıdır ve Kurum hesabınızı 2000 günden fazla yasaklayabilir.

PUBG Mobile BC jeneratörünün kullanımı etik değildir. Birincisi, bu yöntem yetkililer tarafından bile tanıtılmaz, yani üçüncü taraf destekli bir saldırı olduğu anlamına gelir. İkincisi, oyunda, sınırsız BC ve UC elde edemezsiniz. Bu paralar pahalıdır ve bunları elde etmek için para harcamanız gerekir.

pubg mobile lite bc generator: bilmeniz gereken her şey!

Birinin ayrıntıları girip BC’lere sınırsız erişim sağlayabileceği birçok platform var. Bununla birlikte, zaman zaman, hesaplar aylarca yasaklanır veya kişinin kullandığı saldırı türüne bağlı olarak kalıcı olarak askıya alınır.

İlgili Makaleler
pubg mobile lite bc generator: bilmeniz gereken her şey!

PUBG Mobile Lite 0.17.0 Beta Güncellemesi, yeni güncellemenin global sunuculara ulaşmasından günler önce kullanıma sunuldu. En son güncelleme, Yük Modu, yeni kıyafetler, yeni klan özellikleri ve çok daha fazlası gibi yepyeni modları getirecek.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu