PUBG Mobile Lite, 12.Sezon Kazanan Kartı'nı Aldı! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

PUBG Mobile Lite, 12.Sezon Kazanan Kartı’nı Aldı!

pubg mobile lite, 12.sezon kazanan kartı'nı aldı!Pin

PUBG Mobile Lite, 12.Sezon Kazanan Kartı’nı Aldı!

  • PUBG Mobile Lite Sezon 12 Winner Pass, kullanıcıların çeşitli nadir ödüllere sahip olmalarını sağlayacaktır.
  • PUBG Mobile Lite Sezon 12 1 Mayıs 2020’de başladı ve bir ay daha aktif olacak.

PUBG Mobile Lite‘ın son Sezon 12 güncellemesi resmi olarak piyasaya sürüldü ve güncelleme oyuna yeni bir Sezon 12 Kazanan Pass getirdi. Yeni ödüller ve görevlerle, en son Winner Pass oyunun ‘mağaza’ bölümünde satın alınabilir. Ayrıca, yetkililer, önceki güncellemelerinin birçoğu ile senkronize olarak ücretsiz bir sürüm de sundular.

PUBG Mobile Lite Sezon 12, 1 Mayıs 2020’de başladı ve yaklaşık bir ay boyunca aktif kalacak. Winner Pass, temel olarak envanterinizi nadir ödüller ile oluşturmak için özel bir ağ geçididir. Ödül alabilmek için oyuncuların oyunda belirtilen günlük görevleri ve görevleri tamamlamaları gerekmektedir.

Sezon 12’nin en iyi ödüllerinden biri, ilk seviyede kilidi açılacak olan bir Hint Geleneksel kıyafet setidir. Kullanıcılar Winner Pass’i satın aldığında kıyafet hemen talep edilebilir. Buna ek olarak, karakterin kıyafeti ile birlikte bir dans ifadesi de verilecek.

pubg mobile lite, 12.sezon kazanan kartı'nı aldı!Pin

Ücretsiz Winner Pass sahipleri için, PUBG Mobile Lite, sadece daha yüksek bir seviyede mevcut olmalarına rağmen, bir dizi nadir ödül getirdi. 15. seviyede, oyuncular uçaktan düşerken kullanılabilecek bir paraşüt kaplaması elde edebilirler.

En üst seviyeye (30) ulaştıktan sonra, oyunculara AKM Altın kaplaması verilecektir. Bu seviyeye ulaşmak zor olsa da, oyuncular bir görevi bir ay boyunca bir görevi tamamlayarak elde edebilirler.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın